Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Justinas Urbanavičius
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Garliavos (Nr. 66) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-420
Tel. (8 5) 209 6607
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. vasario 21 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-12-04Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos pirmininkas
2020-11-24 – 2020-12-03Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2023-12-07 Laikinoji Bendradarbiavimo su Ateitininkų federacija grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, pirmininkas
2021-02-17 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Vytauto Didžiojo universiteto absolventų „ŽŪA Alumni“ grupė, narys
2020-11-24 Parlamentinių ryšių su demokratine Rusija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1982 m. sausio 1 d.

Gimimo vieta

Kauno rajonas

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Lietuvos žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), miškininkystės magistro

2005

Lietuvos žemės ūkio universitetas, miškininkystės bakalauras

2005

Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla, atsargos leitenantas

2001

Garliavos vidurinė mokykla (dabar – Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)

 

 

Darbo patirtis

 

2018–2020

VĮ Valstybinių miškų urėdija, Dubravos regioninis padalinys, vyriausiasis miškininkas / l. e. padalinio vadovas

2015–2020

Kauno rajono savivaldybė, tarybos narys

2016–2018

VĮ Kėdainių miškų urėdija, urėdas

2012–2016

VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, vyriausiasis miškininkas

2007–2008

Kauno rajono savivaldybė, tarybos narys

2006–2008

VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, eigulys / girininko pavaduotojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, narys, pirmininkas (2012)

 

Peticijų komisija, narys

 

Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisija, narys

Nuo 2003 m.

Lietuvos krikščionių demokratų, (po susijungimo) Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai partijos narys

Kita

 

Aktyvus bendruomenės narys, dalyvauja įvairiose veiklose, renginiuose, palaiko ir prisideda prie vietinių bendruomenių iniciatyvų. Su bendraminčiais organizuoja istorinės atminties renginius, šventes, diskusijas

Pomėgiai: laiko leidimas gamtoje, iškylos su šeima

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Jurga, sūnūs Vilius ir Jonas, dukra Eglė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje