Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Andrius Mazuronis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Darbo partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. gegužės 24 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.03.15 - 2024.03.16Dėl Seimo valdybos 2024 m. vasario 14 d. sprendimo Nr. SV-S-1289 „Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Nyderlandų Karalystė)
2024.03.15 - 2024.03.16Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Nyderlandų Karalystė)
2024.02.18 - 2024.02.20Dėl Andriaus Mazuronio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo 14-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Belgijos Karalystė)
2024.02.12 - 2024.02.14Dėl Lauryno Kasčiūno ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo susitikimuose su Suomijos Respublikos valdžios atstovais (Suomijos Respublika)
2024.01.31 - 2024.02.02Dėl Andriaus Mazuronio ir Rasos Petrauskienės dalyvavimo konferencijoje „Rusijos karas prieš vaikus“ (Latvijos Respublika)
2024.01.18 - 2024.01.19Dėl Andriaus Kupčinsko, Andriaus Mazuronio ir Valdemaro Valkiūno dalyvavimo Baltijos Asamblėjos posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2023.11.30 - 2023.12.02Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Nyderlandų Karalystė)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1153 „Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje“ pakeitimo (Estijos Respublika)
2023.11.19 - 2023.11.20Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio, Arvydo Pociaus ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su Švedijos Karalystės valdžios atstovais (Švedijos Karalystė)
2023.10.31 - 2023.11.02Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo 75-ojoje Šiaurės Tarybos sesijoje (Norvegijos Karalystė)
2023.09.21 - 2023.09.22Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime (Estijos Respublika)
2023.06.15 - 2023.06.17Dėl Andriaus Kupčinsko ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Nyderlandų Karalystė)
2023.05.24 - 2023.05.26Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos Baltijos šalių grupės posėdžiuose (Šveicarijos Konfederacija)
2023.05.18 - 2023.05.19Dėl Andriaus Kupčinsko, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Rytų partnerystės konferencijoje (Estijos Respublika)
2023.05.14 - 2023.05.16Dėl Lauryno Kasčiūno ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo Baltijos valstybių ir Šiaurės šalių parlamentų gynybos komitetų rengiamame kasmetiniame Saugumo ir gynybos forume (Vokietijos Federacinė Respublika)
2023.05.11 - 2023.05.12Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2023.03.26 - 2023.03.28Dėl Andriaus Mazuronio, Juliaus Sabatausko ir Giedriaus Surplio dalyvavimo 12-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Švedijos Karalystė)
2023.03.19 - 2023.03.21Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Baltijos jūros parlamentinės konferencijos Klimato kaitos ir biologinės įvairovės darbo grupės posėdyje (Norvegijos Karalystė)
2023.03.13 - 2023.03.16Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Šiaurės Tarybos sesijoje (Islandijos Respublika)
2023.03.05 - 2023.03.07Dėl Andriaus Mazuronio dalyvavimo Baltijos jūros parlamentinės konferencijos Nuolatinio komiteto posėdyje ir bendrame Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos bei Baltijos ir Šiaurės valstybių Europos P (Belgijos Karalystė)
2023.02.09 - 2023.02.11Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio rungtynėse Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Estijos Respublika)
2023.01.19 - 2023.01.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir bendrame Saugumo ir gynybos komiteto bei Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.10.14 - 2022.10.18Dėl Dalios Asanavičiūtės, Lauryno Kasčiūno ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės XXIII Tarybos antrojoje sesijoje (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.10.01 - 2022.10.05Dėl Virgilijaus Aleknos, Lauryno Kasčiūno ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo susitikimuose su Sakartvelo valdžios atstovais (Gruzija)
2022.06.16 - 2022.06.18Dėl Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2022.06.16 - 2022.06.18Dėl Seimo valdybos 2022 m. birželio 8 d. sprendimo Nr. SV-S-557 „Dėl Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Belgijos Karalystė)
2022.05.15 - 2022.05.17Dėl Audroniaus Ažubalio, Andriaus Mazuronio, Juliaus Sabatausko ir Arūno Valinsko dalyvavimo Prancūzijos Respublikos Senato Teisės komiteto ir Nacionalinės Asamblėjos Teisės komiteto rengiamoje tarppa (Prancūzijos Respublika)
2022.05.05 - 2022.05.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 7 d. sprendimo Nr. SV-S-453 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje“ pakeitimo (Lietuvos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Lietuvos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.25Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime, Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tar (Suomijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo narių darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.24 - 2022.03.25Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 9 d. sprendimo Nr. SV-S-415 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posė (Latvijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.25Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 9 d. sprendimo Nr. SV-S-415 „Dėl Laimos Nagienės ir Valdemaro Valkiūno dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Švietimo, mokslo (Latvijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.25Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto bei Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2022.02.24 - 2022.02.26Dėl Seimo valdybos 2022 m. vasario 11 d. sprendimo Nr. SV-S-384 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferenci (Prancūzijos Respublika)
2022.02.24 - 2022.02.26Dėl Seimo valdybos 2022 m. vasario 11 d. sprendimo Nr. SV-S-384 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferenci (Prancūzijos Respublika)
2022.02.24 - 2022.02.26Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.01.24 - 2022.01.26Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Moldovos Respubliką (Moldovos Respublika)
2022.01.19 - 2022.01.21Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2021.12.07 - 2021.12.08Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos ir Ukrainos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečio minėjimo renginyje (Ukraina)
2021.11.16 - 2021.11.20Dėl Raimundo Lopatos, Antano Matulo, Andriaus Mazuronio ir Zenono Streikaus dalyvavimo Lietuvos ir Armėnijos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečio minėjimo renginiuose (Armėnijos Respublika)
2021.10.24 - 2021.10.28Dėl Seimo valdybos 2021 m. spalio 20 d. sprendimo Nr. SV-S-251 „Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais“ pakeitimo (Ukraina)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

Gimimo data

1979 m. liepos 13 d.

Gimimo vieta

Šiauliai, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1997–2003

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Statybos fakultetas, statybos inžinerijos magistras

1986–1997

Šiaulių „Aido“ vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2018–2019

MB „Projektų koordinavimo centras“, vadovas

2017

Europos Parlamento nario akredituotas padėjėjas

2007–2008

UAB „Kindis“, statybos direktorius

2006–2007

UAB Kirtimų logistikos centras, generalinis direktorius

2003–2007

UAB „Middle Europe Investmens Baltija“, projektų vadovas

2001–2003

UAB „Hronas“, projektų vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Darbo partijos narys

2019–2020

XII Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, narys

 

Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys (2019)

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

 

Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys

Nuo 2019 m. birželio mėn.

Darbo partijos narys

2015–2019

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys

2012–2016

XI Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys

 

Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas (2012–2015)

2008–2012

X Seimo narys

 

Audito komitetas, narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Seimo delegacija Vakarų Europos Sąjungos Asamblėjoje, nario pavaduotojas

 

Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas

2006–2015

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys

 

 

Kita

 

Kalbos: lietuvių (gimtoji), anglų, vokiečių, rusų

Pomėgiai: lauko tenisas, važinėjimas motociklu

 

Šeima

 

Vedęs, trys sūnūs

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje