Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Matas Maldeikis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 15 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2021-09-29Ateities komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-12-17 – 2021-09-28Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys
2020-11-24Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narys
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-11-24 Parlamentinių ryšių su demokratine Rusija grupė, pirmininkas
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-07-15 Parlamentinių ryšių su Iraku grupė, pirmininkas
2020-11-24 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, pirmininkas
2020-12-03 Parlamentinių ryšių su Tibetu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2021-07-13 Tarpparlamentinių ryšių su Bulgarijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Pietryčių Azijos valstybių asociacijos (ASEAN) narėmis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.02.19 - 2024.03.08Dėl Mato Maldeikio dalyvavimo tarptautiniame lyderystės projekte „Jungtinių Amerikos Valstijų rinkimų procesas“ (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2024.01.20 - 2024.01.27Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios atstovais (Taivanas)
2023.11.26 - 2023.11.29Dėl Mato Maldeikio, Rasos Petrauskienės ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos lyderystės tinklo organizuojamoje solidarumo misijoje (Izraelio Valstybė)
2023.10.27 - 2023.11.01Dėl Mato Maldeikio dalyvavimo Tarptautiniame uigūrų forume (Japonija)
2023.10.27 - 2023.11.01Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugsėjo 20 d. sprendimo Nr. SV-S-1098 „Dėl Mato Maldeikio dalyvavimo Tarptautiniame uigūrų forume“ pakeitimo (Japonija)
2023.09.24 - 2023.09.29Dėl Mato Maldeikio ir Luko Savicko dalyvavimo antrajame pasaulio valstybių parlamentų ateities komitetų aukščiausiojo lygio susitikime (Urugvajaus Rytų Respublika)
2023.09.24 - 2023.09.29Dėl Seimo valdybos 2023 m. liepos 5 d. sprendimo Nr. SV-S-1023 „Dėl Mato Maldeikio ir Luko Savicko dalyvavimo antrajame pasaulio valstybių parlamentų ateities komitetų aukščiausiojo lygio susitikime“ (Urugvajaus Rytų Respublika)
2023.06.25 - 2023.06.27Dėl Vytauto Gapšio ir Mato Maldeikio dalyvavimo Europos Parlamento Biudžeto kontrolės komiteto rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.06.16 - 2023.06.18Dėl Mato Maldeikio ir Rasos Petrauskienės dalyvavimo konferencijoje „Skaitmeninis raštingumas: kodėl tai svarbu atstovaujamajai demokratijai?“ (Portugalijos Respublika)
2023.02.20 - 2023.02.23Dėl Mato Maldeikio ir Kęstučio Masiulio dalyvavimo mokomajame vizite gynybos ir slaptųjų tarnybų parlamentinės kontrolės ir kovos su propaganda klausimais (Moldovos Respublika)
2022.06.02 - 2022.06.04Dėl Mato Maldeikio dalyvavimo konferencijoje „Kinijos švelniosios galios projekcija Pietryčių Azijoje ir Europoje – kokios pamokos išmoktos?“ (Slovakijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo narių darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.03 - 2022.03.05Dėl Domo Griškevičiaus, Mato Maldeikio, Mariaus Matijošaičio ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos (COSAC) LXVII plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.03 - 2022.03.05Dėl Seimo valdybos 2022 m. vasario 24 d. sprendimo Nr. SV-S-399 „Dėl Domo Griškevičiaus, Mato Maldeikio, Mariaus Matijošaičio ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų k (Prancūzijos Respublika)
2021.11.27 - 2021.12.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Atviro parlamento forume (Taivanas)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1980 m. birželio 19 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

2006

Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla, tarptautinės prekybos programa, vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis

2002

Vytauto Didžiojo universitetas, politikos mokslai

1998

Vilniaus Jėzuitų gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2020

Lietuvos Respublikos Seimo opozicijos lyderio patarėjas

2016–2020

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija, nuolatinis atstovas Europos Sąjungoje

2010–2016

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija, Europos reikalų komiteto biuras, patarėjas

2006–2010

Vilniaus apskrities viršininko administracija, Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyrius, vedėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

 

Kita

 

Pomėgiai: knygos (ne grožinė literatūra), kinas

Kalbos: anglų, prancūzų, rusų

 

 

Šeima

 

Išsiskyręs. Sūnus Povilas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje