A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Kontaktai Kontaktai
Kab. III-603
Tel. (8 5) 239 6702
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2020-11-13 – 2021-11-11Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2021-11-09Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūnas

Parlamentinėse grupėse

2020-11-17 Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1954 m. kovo 5 d.

Gimimo vieta

Vilnius, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1977–1982

Vilniaus valstybinis universitetas, Pramonės ekonomikos fakultetas (dabar – Vilniaus universitetas, Ekonomikos fakultetas), ekonomistas

1969–1973

Vilniaus politechnikumas (dabar – Vilniaus aukštesnioji technikos mokykla), radioelektronikas

1960–1969

Vilniaus Antano Vienuolio vidurinė mokykla (dabar – Antano Vienuolio pagrindinė mokykla ir Vytauto Didžiojo gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2002–2005

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, pirmininkas

1993–2002

Lietuvos profesinių sąjungų susivienijimas, pirmininkas

1991–1996

Lietuvos metalistų profesinė sąjunga, pirmininkas

1987–1991

„Vilmos“ gamyklos profesinė sąjunga, pirmininkas

1976–1987

„Vilmos“ gamykla, cecho ir biuro viršininkas, darbininkas, Realizacijos skyriaus viršininko pavaduotojas

1973

Vilniaus radijo matavimo prietaisų mokslinio tyrimo institutas, darbuotojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys, pirmininkas (2016–2017)

 

Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

2012–2016

XI Seimo narys

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas

 

Seimo valdyba, narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Audito komitetas, narys (2012–2013)

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys (2013–2016)

Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, narys

Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas

2008–2012

X Seimo narys

Europos reikalų komitetas, narys

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys

Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, narys

Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys

2004–2008

IX Seimo narys
Socialinių reikalų ir darbo komitetas, pirmininkas
Europos reikalų komitetas, narys

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas

Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje, narys

Nuo 2005 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

2000–2004

VIII Seimo narys

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, pirmininkas, narys

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo narių asamblėjoje, narys

Seimo 2003 metų delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narys

Seimo 2004 metų delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narys

2000–2001

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

1996–2000

VII Seimo narys

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, pirmininko pavaduotojas, narys

Administravimo komisija, narys

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo narių asamblėjoje, narys

1995–1996

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

Vilniaus miesto savivaldybė, Socialinių reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas

Kita

 

Tarnyba tarybiniame kariniame jūrų laivyne (1973–1976)

Lietuvos orientavimosi sporto federacijos prezidentas (1996–2005); Valstybinio socialinio

draudimo fondo tarybos narys (1993–2004); Respublikinės trišalės tarybos narys (1999–2001)

Veiklos sritys: socialinė apsauga, darbo santykiai

 

Pomėgiai: sportas, muzika

Kalbos: lietuvių (gimtoji), anglų, rusų, lenkų

 

 

Šeima

 

Vedęs, du suaugę vaikai, trys anūkai

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje