Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vytautas Juozapaitis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Aleksoto–Vilijampolės (Nr. 19) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-423
Tel. (0 5) 209 6559
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. gegužės 24 d.

14:00 val. Dalyvauja „Art Compensa“ meno mugės atidarymo renginyje
„Compensa“ koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Kultūros komitetas, Komiteto pirmininkas

Seimo komisijose

2020-11-24Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys
2020-12-17Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2020-12-10 Laikinoji Kultūros paveldo, Europos kultūros kelių ir šv. Jokūbo kelio grupė, narys
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.04.25 - 2024.05.05Dėl Vytauto Juozapaičio dalyvavimo susitikimuose su Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės, lituanistinės mokyklos ir Pasaulio lietuvių centro atstovais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2023.11.26 - 2023.11.29Dėl Vytauto Juozapaičio, Jurgitos Šiugždinienės, Vilijos Targamadzės ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo Europos Parlamento Kultūros ir švietimo komiteto rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1153 „Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje“ pakeitimo (Estijos Respublika)
2023.10.26 - 2023.10.27Dėl Vytauto Juozapaičio, Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės, Kęstučio Masiulio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komitet (Estijos Respublika)
2023.09.15 - 2023.09.17Dėl Vytauto Juozapaičio dalyvavimo Europos lietuvių kultūros dienose (Vokietijos Federacinė Respublika)
2023.09.05 - 2023.09.08Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 9 d. sprendimo Nr. SV-S-1043 „Dėl Guodos Burokienės, Vytauto Juozapaičio, Giedriaus Surplio ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo 32-ajame Ekonomikos forume“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2023.09.05 - 2023.09.08Dėl Guodos Burokienės, Vytauto Juozapaičio, Giedriaus Surplio ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo 32-ajame Ekonomikos forume (Lenkijos Respublika)
2023.06.29 - 2023.07.03Dėl Vytauto Juozapaičio dalyvavimo Ukrainos Konstitucijos dienos minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais (Ukraina)
2023.05.29 - 2023.05.30Dėl Vytauto Juozapaičio, Vytauto Kernagio, Stasio Tumėno ir Kęstučio Vilkausko dalyvavimo susitikimuose su Latvijos Respublikos Saeimos Švietimo, kultūros ir mokslo komiteto ir Latvijos Respublikos ku (Latvijos Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.02Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais (Lenkijos Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.02Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 18 d. sprendimo Nr. SV-S-515 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.02Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 18 d. sprendimo Nr. SV-S-515 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1963 m. gruodžio 14 d.

Gimimo vieta

Radviliškis, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2005–dabar  

Mykolo Romerio universitetas, Teisės fakultetas, teisės ir valdymo magistro studijų programa (studijos sustabdytos)

1984–1989

 

Lietuvos valstybinė konservatorija (dabar – Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Solinio dainavimo katedra, magistras, operos, koncertų dainininkas ir dėstytojas

1982–1984   

Lietuvos valstybinė konservatorija(dabar – Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Parengiamasis skyrius

1981–1982   

Vilniaus 26-oji technikos mokykla (dabar – Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla), stalius

1970–1981   

Radviliškio 5-oji vidurinė mokykla (dabar – Gražinos pagrindinė mokykla)

 

 

Darbo patirtis

 

2012–2020   

Lietuvos Respublikos Seimo narys

1990–2012   

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, operos solistas

1996–2012   

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, solinio dainavimo dėstytojas, profesorius

2009–2012   

VšĮ Vytauto Juozapaičio edukacinis kultūros ir meno centras, steigėjas ir vadovas

2006–2012   

Vilniaus kolegija, Menų fakultetas, docentas

1999–2001   

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Operos direktorius

1989–1991   

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Dainavimo katedra, asistentas stažuotojas

1986–1990   

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, mimanso artistas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Švietimo ir mokslo komitetas, pirmininko pavaduotojas (2018–2020)

 

Kultūros komitetas, narys (2016–2018)

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narys (2016–2020)

 

Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, narys (2018–2020)

 

Valstybės istorinės atminties komisija, narys (2017–2018)

2012–2016

XI Seimo narys

 

Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narys

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys (2012–2015)

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narys (2013–2016)

 

Migracijos komisija, narys (2015–2016)

Nuo 2013 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

1999–2001   

Tėvynės liaudies partijos steigėjas, pirmininko pavaduotojas

 

 

Kita

 

Lietuvos muzikų sąjungos narys; Žmogaus teisių stebėjimo instituto geros valios ambasadorius; policijos rėmėjas

Valstybės apdovanojimai: ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžius (2003); Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija (2004)

Profesiniai teatro ir muzikos apdovanojimai: Pirmojo Lietuvos vokalistų konkurso laureatas (1992); Tarptautinio Lučiano Pavaročio vokalistų konkurso diplomantas (JAV, 1992); Lietuvos teatro sąjungos prizo „Kristoforas“ laureatas (1999); „Operos švyturių“ apdovanojimo „Metų operos solistas“ laureatas (2002, 2006, 2009); Metų operos solisto „Publikos simpatijų“ apdovanojimo laureatas (2003 ir 2004); Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ prizo laureatas (2004); Lietuvos operos bičiulių draugijos „Kipro“ apdovanojimo laureatas (2004); „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimo laureatas (2006); Šiaulių apskrities muzikinis apdovanojimas ŠAMA MMXI (2012), Lietuvos kultūros ministerijos ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ (2013), Visuomeninis apdovanojimas „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ (2019)

Visuomeniniai apdovanojimai: Radviliškio rajono mero „Padėkos ženklas“ (2011); Radviliškio miesto Garbės piliečio vardas (2007)

Pomėgiai: muzika, sportas, kelionės

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Eglė, dukterys Vaida, Vaiva, Ieva

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje