A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Rita Tamašunienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga
Išrinkta: Nemenčinės (Nr. 55) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-428
Tel. (8 5) 239 6706
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2021-09-10 – 2022-03-15Seniūnų sueiga, narė
2020-11-13 – 2021-03-23Seniūnų sueiga, narė

Seimo komitetuose

2020-11-19Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2020-12-04Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2022-09-10Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūnė
2022-03-10 – 2022-09-10Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
2021-09-10 – 2022-03-10Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūnė
2021-05-20 – 2021-09-09Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
2021-03-10 – 2021-05-19Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūno pavaduotoja
2020-11-13 – 2021-03-09Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūnė

Parlamentinėse grupėse

2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narė
2020-11-17 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narė
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narė
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, pirmininkė
2020-12-22 Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotoja
2021-04-26 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, pirmininkė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narė

 

Gimimo data

1973 m. rugsėjo 27 d.

Gimimo vieta

Maišiagalos mstl., Vilniaus r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Mykolo Romerio universitetas, viešojo administravimo magistrė

2003

Vilniaus pedagoginis universitetas (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas), vokiečių filologija

2002

Vilniaus pedagoginis universitetas, edukologijos bakalaurė

1996

Komercijos ir užsienio kalbų mokykla „Linquae et commercium“

1994

Vilniaus konservatorija (dabar – Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija), etninės kultūros pedagogė

1991

Maišiagalos vidurinė mokykla, Vilniaus r.

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Vidaus reikalų ministerija, ministrė

2007–2012

Vilniaus rajono savivaldybės administracija, direktoriaus pavaduotoja

2006

Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Kultūros, sporto ir turizmo skyrius, vedėjo pavaduotoja

2004

Pikeliškių pagrindinė mokykla, Vilniaus r., direktorė

2002

Karvio pagrindinė mokykla, Vilniaus r., direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2002

Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinės mokyklos lenkų vaikų sekmadieninė estetinio lavinimo studija „Kogucik“, mokytoja

1994

Karvio pagrindinė mokykla, Vilniaus r., mokytoja

1993

Kultūrinės veiklos centras prie Kultūros ir mokslo ministerijos, meno vadovė

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos narė

2016–2020

XII Seimo narė

 

Biudžeto ir finansų komitetas, narė

 

Etikos ir procedūrų komisija, pirmininkė (2016–2019)

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narė

 

Laisvės premijų komisija, narė

 

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija, seniūnė (2016–2019)

2012–2016

XI Seimo narė

 

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija, seniūnė

 

Seniūnų sueiga, narė

 

Biudžeto ir finansų komitetas, narė

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narė

 

Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, narė

 

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, pirmininko pavaduotoja

Nuo 2012 m.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų skyrius, pirmininkė

Nuo 2008 m.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija (dabar – Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga), narė; LLRA vyriausiosios tarybos narė

 

 

Kita

 

Maišiagalos bendruomenės centro narė (nuo 2011 m.); Vilniaus rajono vietos veiklos grupės narė (nuo 2007 m.); Lietuvos lenkų sąjungos narė (nuo 1998 m.); choro „Moderato“ narė

Lenkijos Respublikos sidabrinis kryžius už nuopelnus, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino apdovanojimas „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“

Pomėgiai: muzika, literatūra

Kalbos: lenkų (gimtoji), rusų, vokiečių, anglų

 

 

Šeima

 

Vyras Jaroslavas, duktė Jana

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.22 - 2023.01.28Dėl Armino Lydekos, Aušrinės Norkienės, Ritos Tamašunienės ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinės sesijos posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2022.11.10 - 2022.11.12Dėl Česlavo Olševskio ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo konferencijoje, skirtoje Lenkijos Nepriklausomybės dienai paminėti (Lenkijos Respublika)
2022.09.06 - 2022.09.09Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-618 „Dėl Vytauto Bako ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo 31-ajame Ekonomikos forume „Europa naujų iššūkių akivaizdoje“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2022.09.05 - 2022.09.09Dėl Vytauto Bako ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo 31-ajame Ekonomikos forume „Europa naujų iššūkių akivaizdoje“ (Lenkijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 13 d. sprendimo Nr. SV-S-460 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.11 - 2022.04.12Dėl Seimo narių dalyvavimo konferencijoje „Abiejų Tautų Respublika Europoje“ (Lenkijos Respublika)
2021.10.15 - 2021.10.17Dėl Valdo Rakučio ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo atminimo lentos, skirtos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariams, žuvusiems ginant Varšuvą, atidengimo iškilmėse ir susitikimuose su Lenkijos Respublikos Seimo atstovais (Lenkijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje