A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Andrius Vyšniauskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Marijampolės (Nr. 29) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2020-11-13Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2022-12-17Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2022-12-16Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-12-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2020-12-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, pirmininko pavaduotojas
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2021-06-29 Laikinoji grupė „Seimo irklavimo klubas“, narys
2021-02-25 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narys
2022-03-09 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-03 Parlamentinių ryšių su Tibetu grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, pirmininkas
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2021-07-13 Tarpparlamentinių ryšių su Bulgarijos Respublika grupė, pirmininkas
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narys
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-23 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-23 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Singapūro Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Kroatijos Respublika, Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, pirmininkas
2021-06-29 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1987 m. gruodžio 9 d.

Gimimo vieta

Marijampolė

 

 

Išsilavinimas

 

2012

 

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, lyginamosios politikos magistras

2010

Vytauto Didžiojo universitetas, politikos mokslų bakalauras

2006

Marijampolės 6-oji vidurinė mokykla (dabar – Sūduvos gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2012–2018

Seimo kanceliarija, Seimo opozicijos lyderio padėjėjas

2011–2012

Ministro Pirmininko tarnyba, Ministro Pirmininko padėjėjas jaunimo politikai ir ryšiams su visuomene

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2015–2020

Marijampolės savivaldybės taryba, narys, Antikorupcijos komisijos pirmininkas (2019–2020)

2014–2020

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, kampanijų vadovas

 

 

Kita

 

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos narys, Jaunųjų konservatorių lygos narys

Pomėgiai: badmintonas, istorinė ir politinė literatūra, kelionės

Kalbos: anglų, rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Žmona Inga

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.22 - 2023.02.01Dėl Kristijono Bartoševičiaus, Vytauto Mitalo ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo įgyvendinant projektą „Demokratijos tinklo programa“ (Indijos Respublika)
2023.01.22 - 2023.02.01Dėl Seimo valdybos 2023 m. sausio 18 d. sprendimo Nr. SV-S-793 „Dėl Kristijono Bartoševičiaus, Vytauto Mitalo ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo įgyvendinant projektą „Demokratijos tinklo programa“ pak (Indijos Respublika)
2022.11.10 - 2022.11.12Dėl Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos Parlamento organizuojamame seminare „Teisėkūros ciklas“ (Moldovos Respublika)
2022.09.10 - 2022.09.12Dėl Paulės Kuzmickienės ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Švedijos Karalystės Riksdago rinkimų stebėjimo misijoje (Švedijos Karalystė)
2022.09.07 - 2022.09.09Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Kęstučio Vilkausko ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo susitikimuose su Kosovo Respublikos valdžios atstovais (Kosovas)
2022.05.31 - 2022.06.01Dėl Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos liaudies partijos kongrese (Nyderlandų Karalystė)
2022.05.30 - 2022.06.01Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. SV-S-534 „Dėl Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos liaudies partijos kongrese“ pakeitimo (Nyderlandų Karalystė)
2022.05.17 - 2022.05.18Dėl Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Tarptautinio Respublikonų instituto rengiamoje apskritojo stalo diskusijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo narių darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.13 - 2022.03.15Dėl Vytauto Gapšio, Mindaugo Skritulsko ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos Sąjungos ekonomikos strateginės autonomijos konferencijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.13 - 2022.03.15Dėl Vytauto Gapšio, Mindaugo Skritulsko ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos Sąjungos ekonomikos strateginės autonomijos konferencijoje (Prancūzijos Respublika)
2021.12.07 - 2021.12.08Dėl Deivido Labanavičiaus, Giedriaus Surplio ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo susitikimuose su Suomijos politikais (Suomijos Respublika)
2021.10.04 - 2021.10.07Dėl Dalios Asanavičiūtės ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Lietuvos ir Bulgarijos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Bulgarijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo nariais (Bulgarijos Respublika)
2021.09.30 - 2021.10.04Dėl Paulės Kuzmickienės, Raimundo Lopatos, Giedriaus Surplio, Vilijos Targamadzės ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Sakartvelo vietos savivaldos rinkimų stebėjimo misijoje (Gruzija)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje