Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vigilijus Jukna
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Darbo partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. vasario 29 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2020-12-08Laisvės premijų komisija, Komisijos narys
2021-03-10Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2024-02-15Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2021-07-13 – 2024-02-15Darbo partijos frakcija, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-07-12Darbo partijos frakcija, Frakcijos seniūnas

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2022-12-05 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Seimo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Vytauto Didžiojo universiteto absolventų „ŽŪA Alumni“ grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2022-06-08 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1968 m. spalio 31 d.

Gimimo vieta

Kaunas

 

 

Išsilavinimas

 

1991

Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), zooinžinierius

1986

Kauno 24-oji vidurinė mokykla (dabar – Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2020

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija, Gyvulininkystės selekcijos, veislinės vertės nustatymo ir sklaidos centras, vadovas

2014–2020

Vytauto Didžiojo universitetas, profesorius

2012–2014

Žemės ūkio ministerija, ministras

2010–2012

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, profesorius

2001–2012

Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), Gyvulių mėsinių savybių ir mėsos kokybės įvertinimo laboratorija, vadovas

2007–2010

Lietuvos veterinarijos akademija, profesorius

1998–2007

Lietuvos veterinarijos akademija, docentas

1991–1997

Lietuvos veterinarijos akademija, Gyvulių mėsinių savybių ir mėsos kokybės įvertinimo laboratorija, mokslo darbuotojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Darbo partijos narys

Nuo 2018 m.

Darbo partijos pirmininko pavaduotojas

Nuo 2008 m.

Darbo partijos narys

 

 

Kita

 

1996 m. buvo suteiktas biomedicinos mokslų daktaro laipsnis, 1998 m. – docento vardas, o 2007 m., atlikus habilitacijos procedūrą, buvo suteiktas profesoriaus vardas. Mokslinės monografijos, kelių monografijų ir penkių mokomųjų knygų bendraautoris, paskelbė daugiau kaip 170 mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnių. Mokslinėse konferencijose ir simpoziumuose skaitė daugiau kaip 40 pranešimų, iš jų 9 kviestinius

Didžiosios Britanijos mokslininkų draugijos (2007–2012), Bulgarijos mokslininkų sąjungos (2006–2012), žurnalo „Biotechnology in Animal Husbandry“ redakcinės kolegijos (nuo 2007 m.), Lietuvos zootechnikų sąjungos tarybos narys, Žemės ūkio ministrų klubo įkūrėjas

Pomėgiai: aktyvus poilsis gamtoje, kelionės

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Rita, sūnūs Augustinas ir Mantvydas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje