Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Aistė Gedvilienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinkta: Fabijoniškių (Nr. 5) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-402
Tel. (0 5) 209 6658
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 23 d.




Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.10.26 - 2023.10.29Dėl Aistės Gedvilienės ir Romualdo Vaitkaus dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų ir Europos Parlamento narių kasmetiniame susitikime atsinaujinančios energetikos ir energijos efektyv (Švedijos Karalystė)
2023.07.16 - 2023.07.20Dėl Aistės Gedvilienės dalyvavimo aukšto lygio Jungtinių Tautų politikos forume ir Tarpparlamentinės Sąjungos rengiamame parlamentų narių forume (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.04.07 - 2022.04.08Dėl Aistės Gedvilienės, Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2022.03.20 - 2022.03.22Dėl Aistės Gedvilienės, Viktoro Pranckiečio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų komitetų pirmininkų ir Europos parlamento konferencijoje, skirtoje Europos žem (Prancūzijos Respublika)
2022.02.08 - 2022.02.12Dėl Aistės Gedvilienės dalyvavimo aukščiausiojo lygio susitikime „Vienas vandenynas“ (Prancūzijos Respublika)
2021.11.05 - 2021.11.09Dėl Seimo valdybos 2021 m. spalio 20 d. sprendimo Nr. SV-S-254 „Dėl Aistės Gedvilienės dalyvavimo 26-osios Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijos metu vyksiančiame parlamentiniame susitikime“ pakeitimo (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2021.11.05 - 2021.11.08Dėl Aistės Gedvilienės dalyvavimo 26-osios Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijos metu vyksiančiame parlamentiniame susitikime (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2021.10.08 - 2021.10.10Dėl Aistės Gedvilienės dalyvavimo susitikime, skirtame pasirengti 26-ajai Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijai (Italijos Respublika)
2021.09.30 - 2021.10.04Dėl Aistės Gedvilienės dalyvavimo pasaulinės parodos „Expo 2020“ lLetuvos paviljono atidarymo renginiuose (Jungtiniai Arabų Emyratai)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data1985 m. rugsėjo 17 d.
Gimimo vietaKaunas
  
Išsilavinimas 
2022Vytauto Didžiojo universitetas, verslo vadyba, magistras
2004–2008Mykolo Romerio universiteto Socialinės politikos fakultetas, teisės bakalaurė
2003–2004Kauno technologijos universiteto Socialinių mokslų fakultetas
1992–2003Kauno Milikonių vidurinė mokykla (dabar – Kauno Milikonių progimnazija)
  
Darbo patirtis 
2014–2015Europos Parlamento nario Gabrieliaus Landsbergio patarėja
2012–2013Seimo nario padėjėja-sekretorė
2010–2012Socialinės apsaugos ir darbo ministro padėjėja
2009–2010Kauno rajono savivaldybės administracija, Teisės skyrius, vyr. specialistė
2008–2009Kauno rajono savivaldybės administracija, Urbanistikos skyrius, vyr. specialistė
  
Politinė karjera 
 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narė
2019–2020XII Seimo narė
 Aplinkos apsaugos komitetas, narė
 Antikorupcijos komisija, narė
2017–2019TS-LKD vykdomoji sekretorė, prezidiumo narė
2015–2017TS-LKD partijos pirmininko pavaduotoja
2013–2014TS-LKD vykdomosios sekretorės pavaduotoja
2012–2014Kauno TS-LKD jaunimo bendruomenės pirmininkė
Nuo 2012 m.TS-LKD Tarybos narė
Nuo 2008 m.Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narė
  
Kita 

Buvusi akcijos „Neužmirštuolė“ koordinatorė, „Astravui ne“ iniciatyvinės grupės narė, tautinės lietuvių studentų korporacijos „Neo-Lithuania“ narė

Kalbos: lietuvių kalba (gimtoji), anglų

Pomėgiai: kelionės, skaitymas, aktyvus laisvalaikis, kinas, muzika, politikos, teisės ir verslo aktualijos

 
Šeima 
Vyras Paulius, vaikai: Barbora Emilija, Elžbieta ir Jurgis
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje