A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vytautas Mitalas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Laisvės partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. II-229
Mob. tel. 8 675 60424
Tel. (8 5) 239 6626
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti
2020-11-17Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo valdyboje

2020-11-17Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seniūnų sueigoje

2020-11-17Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2021-03-10Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys
2021-03-10Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2021-11-16Laisvės frakcija, Frakcijos seniūnas
2020-11-13 – 2021-11-15Laisvės frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-03-16 Laikinoji Gyvybės mokslų puoselėjimo grupė, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narys
2021-11-25 Laikinoji grupė „Žaliosios savivaldybės 2030“, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-05-07 Laikinoji Švietimo inovacijų grupė, pirmininkas
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2021-01-12 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, narys
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2021-01-12 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys

 

Gimimo data

1989 m. birželio 16 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

2014

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, viešosios politikos analizė

2012

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslai

2008

Vilniaus Žemynos gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybė, mero pavaduotojas

2018–2019

Lietuvos laisvosios rinkos institutas, ekspertas

2017–2018

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, projektų vadovas

2012–2016

Seimo nario padėjėjas

2012

Švietimo ir sporto ministerija, ministro patarėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Laisvės partijos narys

2015–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

Nuo 2019 m.

Laisvės partijos narys

 

 

Kita

 

Lietuvos liberalaus jaunimo narys, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos alumni narys

Pomėgiai: kelionės, knygos, geras vynas

Kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų pagrindai

 

 

Šeima

 

Žmona Eglė

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.22 - 2023.02.01Dėl Kristijono Bartoševičiaus, Vytauto Mitalo ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo įgyvendinant projektą „Demokratijos tinklo programa“ (Indijos Respublika)
2023.01.22 - 2023.02.01Dėl Seimo valdybos 2023 m. sausio 18 d. sprendimo Nr. SV-S-793 „Dėl Kristijono Bartoševičiaus, Vytauto Mitalo ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo įgyvendinant projektą „Demokratijos tinklo programa“ pak (Indijos Respublika)
2022.12.02 - 2022.12.03Dėl Vytauto Mitalo dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą partijos tarybos posėdyje (Slovakijos Respublika)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. SV-S-499 „Dėl Morganos Danielės, Raimundo Lopatos, Mariaus Matijošaičio ir Vytauto Mitalo dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kong (Airija)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Morganos Danielės, Mariaus Matijošaičio, Vytauto Mitalo ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese (Airija)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. SV-S-499 „Dėl Morganos Danielės, Mariaus Matijošaičio, Vytauto Mitalo ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kon (Airija)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo narių darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.10 - 2022.03.12Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Mitalo ir Valdo Rakučio dalyvavimo susitikimuose su Nyderlandų Karalystės valdžios atstovais (Nyderlandų Karalystė)
2021.11.28 - 2021.11.29Dėl Vytauto Mitalo dalyvavimo Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų susitikime (Danijos Karalystė)
2021.10.20 - 2021.10.23Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-209 „Dėl Andriaus Kupčinsko, Vytauto Mitalo ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos parlamentų pirmininkų konferencijoje“ pakeitimo (Graikijos Respublika)
2021.10.20 - 2021.10.22Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-209 „Dėl Andriaus Kupčinsko, Vytauto Mitalo ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos parlamentų pirmininkų konferencijoje“ pakeitimo (Graikijos Respublika)
2021.10.20 - 2021.10.22Dėl Andriaus Kupčinsko, Vytauto Mitalo ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Europos parlamentų pirmininkų konferencijoje (Graikijos Respublika)
2021.10.10 - 2021.10.11Dėl Vytauto Mitalo dalyvavimo 25-ojoje „Forumo 2000“ konferencijoje (Čekijos Respublika)
2021.09.15 - 2021.09.19Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Švedijos Karalystę (Švedijos Karalystė)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje