A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Kęstutis Mažeika
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Sūduvos pietinė (Nr. 63) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-106
Tel. (8 5) 239 6691
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2022-04-01Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2020-11-24 – 2022-03-31Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2022-03-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2020-11-19 Laikinoji Sūduvos bičiulių grupė, pirmininkas
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys

 

Gimimo data

1982 m. balandžio 28 d.

Gimimo vieta

Marijampolė, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2013

Žemės ūkio mokslų daktaras

2006

Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), veterinarijos gydytojas

2000

Marijampolės Sūduvos gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Aplinkos ministerija, ministras

2013–2016

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Veterinarijos akademija, Užkrečiamųjų ligų katedra (dabar – Veterinarinės patobiologijos katedra), lektorius

2006–2016

Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), Karjeros centro vadovas

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, narys, pirmininkas (2016–2019)

 

Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

2015–2016

Marijampolės savivaldybės taryba, narys

Nuo 2008 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, Marijampolės skyriaus pirmininkas

 

 

Kita

 

Visuomeninė veikla: buvo Lietuvos žemės savininkų sąjungos tarybos narys, Kauno žvejų draugijos pirmininko pavaduotojas

Kalbos: vokiečių, anglų, rusų

Pomėgiai: gamta, medžioklė, žūklė, sportas, knygos

Šeima

 

Nevedęs

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje