A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Česlav Olševski
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
Išrinktas: Medininkų (Nr. 57) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-425
Tel. (8 5) 239 6337
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Peticijų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2021-05-20Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-05-19Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1961 m. birželio 26 d.

Gimimo vieta

Petruliškių k., Vilniaus r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1991

Lietuvos policijos akademija (dabar – Mykolo Romerio universitetas), teisininkas

1979

Lavoriškių vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2011–2016

Vilniaus rajono savivaldybė, mero pavaduotojas

2010–2011

Vilniaus rajono savivaldybė, mero patarėjas

2007–2009

Vilniaus miesto savivaldybė, Saugaus miesto departamento direktorius

2006–2007

Vilniaus apskrities viršininko pavaduotojas

2004–2006

Vilniaus rajono savivaldybės administracija, direktoriaus pavaduotojas

1981–2004

Vidaus reikalų ministerija

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

Peticijų komisija, narys

 

Priklausomybių prevencijos komisija, narys, pirmininko pavaduotojas (2018–2020)

 

Neįgaliųjų teisių komisija, narys (2017–2018)

Nuo 2016 m.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) Vilniaus rajono poskyrio pirmininko pavaduotojas

2007–2016

Vilniaus rajono savivaldybės taryba, narys

 

 

Kita

 

1979–1981 m. tarnavo TSRS kariuomenėje

 

 

Šeima

 

Žmona Aleksandra, sūnus Lukas

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje