A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Mindaugas Puidokas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Darbo partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-428
Tel. (8 5) 239 6625
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-11-12Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2022-03-15Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 – 2021-11-11Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24 – 2022-03-15Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2022-12-08Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2022-05-27 – 2022-12-08Seimo narys, neįsiregistravęs į frakciją, Frakcijos narys
2022-03-10 – 2022-05-26Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2022-03-10Darbo partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-10 Laikinoji grupė „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per COVID-19 pandemiją“, pirmininkas
2020-12-11 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narys
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2021-08-10 Laikinoji Lietuvos Respublikos Seimo opozicijos narių Lietuvos Respublikos Vyriausybės veiksmų kontrolės ir tyrimų grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Seimo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys

 

Gimimo data

1979 m. kovo 19 d.

Gimimo vieta

Kaunas, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2013

Kauno technologijos universitetas, docentas

2009

Kauno technologijos universitetas, socialinių mokslų daktaro kvalifikacinis laipsnis

2004

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, tarptautinių santykių ir diplomatijos magistras

2002

 

Vytauto Didžiojo universitetas, politikos mokslų bakalauras ir verslo administravimo gretutinės specialybės pagrindai

1997

Kauno Vinco Kudirkos vidurinė mokykla (dabar – Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2004–2016

KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas, dėstytojas

2007–2008

VšĮ „BC Kauno Atletas“, direktorius (administruoti klubai: LKL klubas „Aisčiai-Atletas“, NKL klubas „KKM Aisčiai“, LMKL klubas Kauno „Aistės“)

2002–2003

UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ (LNK televizija) Žinių tarnyba, užsienio naujienų redaktorius

2001–2002

VšĮ „Socius Sanus“, projektų koordinatorius

1995–1999

„Kauno diena“, „Kauno žinios“, „Vytautas Magnus“, neetatinis korespondentas

 

 

Politinė karjera

 

 

Darbo partijos narys

Nuo 2019 m.

Darbo partijos narys, Kauno miesto skyriaus pirmininkas

2016–2020

XII Seimo narys

 

Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Užsienio reikalų komitetas, narys (2016–2019)

Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, narys (2017–2019)

 

Žmogaus teisių komitetas, narys (2019–2020)

 

Migracijos komisija, narys

 

Sveikos gyvensenos komisija, narys (2019–2020)

 

Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, narys, pirmininko pavaduotojas (2018–2019)

 

Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, pirmininkas, Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste, Izraelio Valstybe, Kroatijos Respublika grupės, pirmininko pavaduotojas

 

 

Kita

 

Mokslinių ir praktinių interesų sritys: tarptautiniai santykiai, užsienio politika, diplomatija, tarptautinė lyginamoji vadyba, civilizacijų istorija ir raida, geopolitika, klasteriai, tarporganizaciniai santykiai, inovacijos ir mokymasis Baltijos jūros regione

Visuomeninė veikla: įkūrė jaunimo asociaciją „Rytojaus Lietuva“, kuri vienija studentus, moksleivius, dėstytojus, mokytojus ir įvairių sričių jaunus specialistus Lietuvoje ir išeivijoje; kartu su studentais įkūrė KTU Akademinį mokslo pažinimo klubą (AMPK); buvo Akademinio politologų klubo (APK) valdybos narys, atstovas ryšiams su visuomene; tarptautinių ir vietinių konferencijų, Politologų olimpiados, seminarų organizatorius, projektų vadovas, koordinatorius ir vedėjas; buvo Atlanto Sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) valdybos narys

Pomėgiai: nuo vaikystės myli krepšinį ir „Žalgirį“. Yra profesionaliai teisėjavęs įvairiose Lietuvos ir Kauno krepšinio lygose. Pagrindiniai pomėgiai: krepšinis, skaitymas, sveika gyvensena, baltų kultūra ir senovės istorija, jodinėjimas, lauko tenisas, ekologija, pažintinės kelionės, biologinė medicina, hermeneutika tarptautiniuose santykiuose ir civilizacijų raidoje

Kalbos: laisvai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Moka lenkų ir prancūzų kalbas

 

 

Šeima

 

Žmona Indrė, sūnūs Mykolas ir Margiris

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje