Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Saulius Skvernelis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. II-332
Tel. (8 5) 239 6664
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2023 m. gruodžio 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti
2021-03-25 – 2021-09-10Seimo opozicijos lyderis

Seimo valdyboje

2021-03-25 – 2021-09-10Seimo valdyba, Seimo opozicijos lyderis

Seniūnų sueigoje

2023-09-15Seniūnų sueiga, narys
2021-03-25 – 2023-03-14Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-12-11Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2021-09-15Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys
2020-11-24 – 2021-09-14Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2023-09-12Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos seniūnas
2022-03-10 – 2023-09-11Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narys
2021-09-10 – 2022-03-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos seniūnas
2020-11-13 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Sūduvos bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1970 m. liepos 23 d.

Gimimo vieta

Kaunas, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2005

Mykolo Romerio universitetas, teisės magistras

2002

Lietuvos teisės universitetas (dabar – Mykolo Romerio universitetas), teisės bakalauras

1994

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinierius

1988

Marijampolės Jono Jablonskio vidurinė mokykla (dabar – Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2020

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas

2014–2016

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras

2011–2014

Lietuvos policijos generalinis komisaras

2008–2011

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas

2005–2008

Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnybos viršininkas

2003–2005

Lietuvos policijos Eskortavimo rinktinės vadas

2001–2003

Lietuvos viešosios policijos biuras, Kelių patrulių rinktinė, komisaras

1999–2001

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, Viešosios policijos Kelių policijos tarnyba, Organizacinis skyrius, komisaras inspektorius.

1998–1999

Trakų policijos komisariatas, Kelių policija, komisaras inspektorius

1994–1998

Lietuvos policijos akademija (dabar – Mykolo Romerio universitetas), Policijos teisės ir profesinės taktikos katedra, asistentas

Politinė karjera

 

Nuo 2022 m.

 Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ partijos pirmininkas

2021  Seimo opozicijos lyderis
Nuo 2020 m. XIII Seimo narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

 

Kita

 

Apdovanojimai: Lietuvos Respublikos Prezidento padėka (2002); Lietuvos Respublikos policijos generalinio komisaro padėka (2002); Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklas „Lietuvos policijai – 85“ (2003); III laipsnio Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos garbės ženklas (2005); III laipsnio policijos garbės ženklas „Už nuopelnus“ už nepriekaištingą ir  pavyzdingą tarnybą (2006); Belgijos užsienio reikalų ministro ordinas „Karūnos kavalierius“ (2006); I laipsnio garbės ženklas „Už nuopelnus Valstybinės kelių transporto inspekcijai“ (2007); Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio, vidaus reikalų ministro ir Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos padėkos (2008); garbės ženklas „Lietuvos šaulių sąjungos 90-mečio jubiliejus“ (2009); Viešosios saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos III laipsnio garbės ženklas „Už pavyzdingą tarnybą“ (2009); Vidaus reikalų ministerijos garbės ženklas „Už pavyzdingą tarnybą“ (2010); Lietuvos policijos II laipsnio garbės ženklas „Už pavyzdingą tarnybą“ (2011); vidaus reikalų ministro padėka (2012); garbės ženklas „Už nuopelnus Vidaus reikalų sistemai“ (2012); Nyderlandų Karalystės apdovanojimas (2018); Italijos Respublikos apdovanojimas (2018); Lenkijos Rytų Europos studijų instituto apdovanojimas „Metų žmogus 2017“.

Pomėgiai: sportas, istorija, sodininkystė

Kalbos: anglų, rusų, lenkų

 

 

Šeima

 

Žmona Silvija, duktė Eglė, sūnus Tadas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje