A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Audrys Šimas
Audrys Šimas
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Biržų-Kupiškio (Nr. 48) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2020-11-13Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2020-11-13Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1961 m. gegužės 16 d.
Gimimo vieta Klausučių k., Biržų r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2016 Lietuvos edukologijos universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), verslo administravimo bakalauras
1999 Buivydiškių technikumas (dabar – Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetas), agronomas
1979 Biržų 1-oji vidurinė mokykla (dabar – „Atžalyno“ pagrindinė mokykla)
   
   
Darbo patirtis  
   
2000–2016 UAB „Šalva“, direktorius
   
Politinė karjera  
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
Nuo 2012 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
2011–2016 Biržų rajono savivaldybės taryba, narys, Kontrolės komitetas, pirmininkas (2015–2016)
   
Kita  
   
Biržų „Rotary“ narys, Biržų tinklinio klubo narys
Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas (2009–2016), Kirdonių kaimo seniūnaitis (2013–2016), Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkas (2016)
Kalbos: rusų
Pomėgiai: kelionės, teatras, sportas
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Lina, dukterys Armina ir Vilija

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2020.03.05 - 2020.03.06Dėl Audrio Šimo dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2019.11.28 - 2019.11.29Dėl Seimo narių dalyvavimo 38-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 25-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2019.10.17 - 2019.10.18Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir Konsultacinės tarybos posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2019.05.09 - 2019.05.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2018.05.10 - 2018.05.11Dėl Andriaus Kubiliaus ir Audrio Šimo dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2017.11.02 - 2017.11.04Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose Ukrainoje (Ukraina)
2017.06.01 - 2017.06.02Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos valstybių parlamentų narių krepšinio varžybose Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Estijos Respublika)
2017.02.09 - 2017.02.10Dėl Vytauto Bako, Andriaus Kubiliaus, Audrio Šimo ir Gintaro Vaičekausko komandiruotės į Estijos Respubliką (Estijos Respublika)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje