A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Virginija Vingrienė
Virginija Vingrienė
2016–2020 m. kadencija
Seimo narė nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2020-11-13Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narė
2016-11-16 – 2020-11-13Europos reikalų komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2019-01-16 – 2020-11-13Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narė
2016-11-22 – 2019-01-15Energetikos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė
Gimimo data 1971 m. rugsėjo 5 d.
Gimimo vieta Kermušijos k., Druskininkų sav., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1997–2001 Lietuvos žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), doktorantė
1995–1997 Halės-Vitenbergo Martino Liuterio universitetas (Vokietija), agrarinių mokslų magistrė
1990–1995 Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), mokslinė agronomė
1978–1989 Druskininkų 4-oji vidurinė mokykla
   
Darbo patirtis  
   
2001–2016 Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, vyr. specialistė
   
Politinė karjera  
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė
2014–2019 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoja
Nuo 2014 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė
2012–2013 Politinės partijos „Lietuvos žaliųjų sąjūdis“ (dabar – Lietuvos žaliųjų partija) pirmininko pavaduotoja
2011–2013 Politinės partijos „Lietuvos žaliųjų sąjūdis“ steigėja, narė
   
Kita  
   
Lietuvos orchidėjininkų draugijos narė (nuo 2009 m.), susivienijimo Žali.lt steigėja, koordinatorė, koordinatoriaus pavaduotoja (nuo 2012 m.), Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos darbuotojų profesinės sąjungos narė (2012–2016), pirmininkė (2015–2016), Lietuvos agronomų sąjungos narė (nuo 2016 m.)
Kalbos: anglų, rusų, vokiečių, prancūzų
Pomėgiai: skaitymas, filosofija, karatė, joga, orchidėjų auginimas, sodininkystė, gamta
   
Šeima  
Duktė Rusnė, sūnus Liutauras

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2020.03.06 - 2020.03.09Dėl Ričardo Juškos ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos 16-ojoje plenarinėje sesijoje (Turkijos Respublika)
2019.12.01 - 2019.12.03Dėl Gedimino Kirkilo, Kęstučio Masiulio, Žygimanto Pavilionio ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo LXI COSAC plenariniame posėdyje (Suomijos Respublika)
2019.10.27 - 2019.10.28Dėl Andriejaus Stančiko, Petro Čimbaro, Kazio Starkevičiaus ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo tarpparlamentinėje bendrosios žemės ūkio politikos konferencijoje (Suomijos Respublika)
2019.06.23 - 2019.06.25Dėl Kęstučio Masiulio, Virgilijaus Poderio ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo LXI COSAC plenariniuose posėdžiuose (Rumunija)
2018.10.22 - 2018.10.24Dėl Dainiaus Kepenio, Tomo Tomilino ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo Europos parlamento Žaliųjų frakcijos / Europos laisvojo aljanso rengiamame susitikime (Prancūzijos Respublika)
2018.06.17 - 2018.06.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos plenariniame posėdyje (Bulgarijos Respublika)
2018.06.05 - 2018.06.06Dėl Kęstučio Masiulio, Žygimanto Pavilionio ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo Baltijos valstybių valstybingumo 100-mečio minėjime (Vokietijos Federacinė Respublika)
2018.04.27 - 2018.04.30Dėl Virginijos Vingrienės dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos sesijoje (Egipto Arabų Respublika)
2018.04.23 - 2018.04.25Dėl Juozo Baublio, Andriejaus Stančiko, Kazio Starkevičiaus ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo tarpparlamentiniame susitikime „Bendra žemės ūkio politika po 2020 metų: maisto pramonės ir ūkininkavimo ateitis“ (Belgijos Karalystė)
2018.03.07 - 2018.03.08Dėl Virginijos Vingrienės dalyvavimo tarpparlamentiniame susitikime „Sąlygų dirbti žiniasklaidos, informacijos ir ryšių technologijų srityje sudarymas moterims ir merginoms: raktas į ateitį“ (Belgijos Karalystė)
2017.06.19 - 2017.06.20Dėl Virginijos Vingrienės dalyvavimo Europos apskritojo stalo diskusijoje (Belgijos Karalystė)
2017.05.30 - 2017.06.03Dėl Kęstučio Masiulio, Irenos Šiaulienės ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos Bundestago, Bundesrato ir kitų institucijų atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2017.05.11 - 2017.05.14Dėl Ričardo Juškos ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos sesijoje (Italijos Respublika)
2017.03.05 - 2017.03.07Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose (Belgijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje