Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Justas Džiugelis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. II-126
Tel. (0 5) 239 6709
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. gegužės 24 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2024-03-19Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys
2022-12-21 – 2024-03-18Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto pirmininkas
2022-12-17 – 2022-12-20Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys
2022-11-18 – 2022-12-16Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2022-11-17Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys
2020-12-17 – 2022-09-15Ateities komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2024-03-10Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2020-11-17 – 2024-03-10Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2023-12-07 Laikinoji Bendradarbiavimo su Ateitininkų federacija grupė, narys
2023-06-06 Laikinoji grupė „Tarpjūrio (Intermarium) sambūris“, pirmininko pavaduotojas
2022-03-22 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2023-02-22 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2022-02-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.02.11 - 2024.02.14Dėl Justo Džiugelio, Kazio Starkevičiaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos bei Europos semestro konferencijose (Belgijos Karalystė)
2023.09.14 - 2023.09.16Dėl Justo Džiugelio dalyvavimo Tarptautinėje reabilitacijos ir globos parodoje „Rehacare 2023“ (Vokietijos Federacinė Respublika)
2023.03.01 - 2023.03.02Dėl Justo Džiugelio dalyvavimo Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto rengiamame tarpparlamentiniame komitetų susitikime „Energijos nepriteklius lyčių aspektu“ (Belgijos Karalystė)
2023.02.28 - 2023.03.02Dėl Seimo valdybos 2023 m. vasario 1 d. sprendimo Nr. SV-S-807 „Dėl Justo Džiugelio dalyvavimo Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto rengiamame tarpparlamentiniame komitetų susiti (Belgijos Karalystė)
2023.02.26 - 2023.03.01Dėl Seimo valdybos 2023 m. vasario 1 d. sprendimo Nr. SV-S-806 „Dėl Justo Džiugelio, Vytauto Gapšio, Mindaugo Lingės ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ek (Belgijos Karalystė)
2023.02.26 - 2023.03.01Dėl Justo Džiugelio, Vytauto Gapšio, Mindaugo Lingės ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos konferencijoje bei Europos s (Belgijos Karalystė)
2023.02.26 - 2023.03.01Dėl Seimo valdybos 2023 m. vasario 1 d. sprendimo Nr. SV-S-806 „Dėl Justo Džiugelio, Vytauto Gapšio, Mindaugo Lingės ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ek (Belgijos Karalystė)
2022.03.31 - 2022.04.01Dėl Justo Džiugelio dalyvavimo susitikime su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Lenkijos Respublikoje (Lenkijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1987 m. liepos 11d.

Gimimo vieta

Lindiniškių k., Vilniaus r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2009–2011

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Vadybos ir teisės fakultetas, finansai (pagal ištęstinę studijų formą) (nebaigtos studijos)

2005–2007

Vilniaus Ozo vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus Ozo gimnazija) (nuotoliniu būdu)

1994–2005

Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

Nuo 2009 m.

IT įrangos didmeninę prekybą plėtojanti bendrovė, savininkas / vadovas (2009–2016)

2006–2007

Valakupių reabilitacijos centras, kompiuterinio raštingumo ir internetinių puslapių kūrimo programa, mokytojas

2006

Telekomunikacijos priemonių mažmeninės prekybos ir remonto paslaugų įmonė, steigėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

Nuo 2020 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, narys (2019–2020)

 

Žmogaus teisių komitetas, narys (2016–2019)

 

Neįgaliųjų teisių komisija, narys, pirmininko pavaduotojas, pirmininkas (2017–2018)

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys, pirmininko pavaduotojas (2016–2017)

 

 

Kita

 

Lietuvos šaulių sąjungos narys

Aktyvi veikla nevyriausybinių organizacijų sektoriuje, visuomeninė veikla

Kalbos: anglų, rusų, lenkų

Pomėgiai: žvejyba, menai, aktyvus laisvalaikis, kelionės

 

 

Šeima

 

Nevedęs

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje