A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Stasys Jakeliūnas
Stasys Jakeliūnas
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2019-07-01
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-22 – 2019-07-01Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-12-09 – 2018-10-09Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2016-11-21Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2017-04-25 – 2018-11-15Laisvės kovų komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2019-07-01Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1958 m. spalio 2 d.
Gimimo vieta Karagandos miestas, Kazachstanas
   
Išsilavinimas  
   
1993–1995 Mičigano valstijos universitetas (JAV), verslo ir finansų vadybos magistras
1982–1987 Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), psichologija ir psichologijos dėstymas
1976–1979 Kauno politechnikos institutas (dabar – Kauno technologijų universitetas), radioelektronikos specialybė
1976 Jonavos 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
   
Darbo patirtis  
   
2015–2016 Nepriklausomas finansų analitikas ir konsultantas
2012–2014 Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėjas finansų klausimais
2009–2010 Baltijos televizijos laida „Svarbus pokalbis“, vedėjas
1995–2005 „Lietuvos draudimas“, Investicijų skyriaus vadovas, Finansų departamento vadovas ir bendrovės valdybos narys
   
Politinė karjera  
   
  Nepartinis
   
Kita  
   
Baigęs studijas Vilniuje, organizavo tarpusavio psichologinės pagalbos grupių darbą, vertėjavo seminaruose, dirbo sociologinių tyrimų srityje. 1989 m., prasidėjus kooperatyvų judėjimui, su kolega įkūrė biurą „Nauji kontaktai“
Lietuvos finansų ir ekonomikos temomis parašė daugiau kaip šimtą straipsnių ir komentarų, nuolat dalyvauja radijo ir televizijos laidose, skaito pranešimus ir veda renginius
Knygų „Lietuvos krizės anatomija“ (2010 m.) ir „Swedbanko byla“ (2015) autorius
2015 metų pabaigoje inicijavo ir koordinavo lietuvių kilmės Nobelio ekonomikos premijos laureato R. Shillerio knygos „Kvailių žvejonė: manipuliacijų ir apgaulių ekonomika“ lietuvišką leidimą
Kalbos: anglų, rusų
Pomėgiai: publicistika, knygų leidyba
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Daiva – psichoanalitikė, individualios įmonės vadovė. Sūnus Kostas – informacinių technologijų ir filosofijos studentas

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2019.06.17 - 2019.06.19Dėl Stasio Jakeliūno dalyvavimo naujai išrinktų Europos Parlamento narių posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2019.05.01 - 2019.05.02Dėl Stasio Jakeliūno dalyvavimo susitikimuose su Švedijos centrinio banko ir Švedijos finansų inspekcijos vadovais (Švedijos Karalystė)
2018.09.05 - 2018.09.07Dėl Stasio Jakeliūno dalyvavimo finansų forume „Eurofi“ (Austrijos Respublika)
2018.04.14 - 2018.04.20Dėl Kęstučio Glavecko ir Stasio Jakeliūno dalyvavimo Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo rengiamame parlamentarų tinklo narių susitikime (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2018.02.18 - 2018.02.21Dėl Stasio Jakeliūno, Aušros Maldeikienės, Rimanto Sinkevičiaus ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Europos Parlamento savaitės renginiuose (Belgijos Karalystė)
2017.10.10 - 2017.10.12Dėl Stasio Jakeliūno dalyvavimo Europos Parlamento Ekonomikos ir pinigų politikos komiteto rengiamoje diskusijoje ir tarpparlamentiniame komitetų susitikime (Belgijos Karalystė)
2017.04.23 - 2017.04.24Dėl Seimo narių dalyvavimo projekto "Rail Baltica" kaštų ir naudos analizės pristatyme (Latvijos Respublika)
2017.01.30 - 2017.02.01Dėl Stasio Jakeliūno, Virginijaus Sinkevičiaus ir Algirdo Syso komandiruotės į Belgijos Karalystę (Belgijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje