A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Asta Kubilienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-26
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.


14:00 val. Ateities komiteto posėdis
Nuotolinis

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-12-17Ateities komitetas, Komiteto narė
2021-09-20Audito komitetas, Komiteto narė
2021-03-25 – 2021-09-19Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė
2020-12-04 – 2021-03-24Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2022-04-01Antikorupcijos komisija, Komisijos narė
2020-12-04 – 2022-03-15Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2020-12-03Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2021-02-04 Laikinoji grupė „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per COVID-19 pandemiją“, narė
2021-02-04 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narė
2021-02-04 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narė
2021-02-04 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narė
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, pirmininkė
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, pirmininko pavaduotoja
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narė
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narė
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narė
2021-02-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Kroatijos Respublika, Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, pirmininko pavaduotoja
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narė
2021-02-04 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narė

Gimimo data

1964 m. balandžio 17 d.

Gimimo vieta

Pociūnėlių k., Radviliškio r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1997–1999

Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, rezidentūros studijos, gydytojo nefrologo kvalifikacija

1995–1997

Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, aukštesnės kvalifikacijos rezidentūros studijos, gydytojo terapeuto kvalifikacija

1994–1995

Kauno medicinos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademija), aukštesnės kvalifikacijos rezidentūros studijos

1987–1994

Kauno medicinos akademija, medicinos gydytojo kvalifikacija

1982–1985

Šiaulių medicinos mokykla (dabar – Šiaulių valstybinė kolegija), medicinos sesers specialybė, su pagyrimu

1982

Pociūnėlių vidurinė mokykla (dabar – Pociūnėlių pagrindinė mokykla)

 

 

Darbo patirtis

 

2011

Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Gastroenterologijos, nefrourologijos ir chirurgijos klinikos, lektorė

2005–2016

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, gydytoja nefrologė

2000–2016

Nacionalinis transplantacijos biuras, direktorė

1999

Nacionalinis organų transplantacijos biuras, direktoriaus pavaduotoja

1999–2000

VšĮ reabilitacijos centras „Aušveita“, gydytoja nefrologė

1985–1987

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, medicinos sesuo

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

2016–2020

XII Seimo narė

 

Sveikatos reikalų komitetas, narė, pirmininkė (2017–2020)

 

Etikos ir procedūrų komisija, narė

 

Priklausomybių prevencijos komisija, narė

 

Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, pirmininkė

 

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narė

Nuo 2019 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, narė

2020–2024

XIII Seimo narė

 

Švietimo ir mokslo komitetas, narė

 

Priklausomybių prevencijos komisija, narė

 

 

Kita

 

Buvo „Balttransplant“ asociacijos atstovų tarybos nare; Lietuvos nefrologijos, dializės ir transplantacijos asociacijos, Pasaulinės nefrologų draugijos, EDTCO (European Donation and Transplant Coordination Organisation) nare; Seimo Sveikatos reikalų komiteto neetatine eksperte donorystės ir transplantacijos klausimais (2009–2012)

Metodinio leidinio visų specialybių gydytojams ir rezidentams „Organų donorystė“ bendraautorė (2015)

Aktyviai dalyvavo tarptautiniuose projektuose, organų donorystės mainų ir audito programose. Labiausiai žinomi ir vertinami projektai: ETPOD (Europos mokymų programa dėl organų donorystės); projektas CORRENOR (Europos iniciatyva koordinuojant nacionalinių organų transplantacijos organizacijų veiklą); projektas MODE (Abipusiai organų donorystės ir transplantacijos mainai); projektas ACCORD (Visuotinis organų donorystės koordinavimo visoje ES siekimas)

Skaitė paskaitas ir dalyvavo įvairiose mokslinėse konferencijose, seminaruose ir kursuose, susijusiuose su nefrologija, organų donoryste, transplantacija, medicinos vadyba ir kitais medicinos klausimais Lietuvoje ir užsienyje

Pomėgiai: psichologija, sveika gyvensena, pasaulio pažinimas, joga, teatras

Kalbos: anglų, rusų, turi vokiečių kalbos pradmenis

 

 

Šeima

 

Ištekėjusi, augina dukrą ir sūnų

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje