A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Gabrielius Landsbergis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Centro–Žaliakalnio (Nr. 20) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-466
Tel. (8 5) 239 6721
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.


Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2022-12-17Audito komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2022-12-16Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys

Seimo frakcijose

2020-12-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2020-12-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūnas

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys

 

Gimimo data

1982 m. sausio 7 d.

Gimimo vieta

Vilnius, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2003–2005

Vilniaus universitetas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, magistro laipsnis

1999–2003

Vilniaus universitetas, Istorijos fakultetas, bakalauro laipsnis

 

 

Darbo patirtis

 

2011–2014

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Regionų skyriaus vedėjas

2007–2011

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje ir Liuksemburgo Didžiajai Hercogystei, trečiasis sekretorius

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas

2016–2020

XII Seimo narys

 

Seimo valdyba, Seimo opozicijos lyderis (2020)

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Ekonomikos komitetas, narys (2016–2019)

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys (2019–2020)

Nuo 2015 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas

2014–2016

Europos Parlamento narys

 

Tarptautinės prekybos komitetas, narys

  Užsienio reikalų komiteto Saugumo ir gynybos pakomitetis, narys 

 

Užsienio reikalų komitetas, pavaduojantis narys

 

 

Kita

 

Pomėgiai: skaitymas, bėgimas

Kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų

 

Šeima

 

Vedęs, augina keturis vaikus

 

Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje