Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Arvydas Pocius
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Danės (Nr. 23) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-512
Tel. (0 5) 209 6685
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 20 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2024-04-09Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto pirmininkas
2020-11-19 – 2024-04-08Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2021-03-10Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2023-12-07 Laikinoji Bendradarbiavimo su Ateitininkų federacija grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-11-17 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, pirmininkas
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, pirmininko pavaduotojas
2023-04-04 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, pirmininkas
2020-12-22 Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2021-09-14 Tarpparlamentinių ryšių su Bulgarijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2023-03-30 Tarpparlamentinių ryšių su Kroatijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, pirmininkas
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.04.07 - 2024.04.13Dėl Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos Gynybos ir saugumo komiteto vizite Slovėnijos Respublikoje, Kroatijos Respublikoje ir Juodkalnijoje (Juodkalnija)
2024.04.07 - 2024.04.13Dėl Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos Gynybos ir saugumo komiteto vizite Slovėnijos Respublikoje, Kroatijos Respublikoje ir Juodkalnijoje (Kroatijos Respublika)
2024.04.07 - 2024.04.13Dėl Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos Gynybos ir saugumo komiteto vizite Slovėnijos Respublikoje, Kroatijos Respublikoje ir Juodkalnijoje (Slovėnijos Respublika)
2024.02.18 - 2024.02.21Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako ir Arvydo Pociaus dalyvavimo jungtiniuose NATO Parlamentinės Asamblėjos Politikos ir saugumo komiteto, Gynybos ir saugumo komiteto bei Ekonomikos ir saugumo komit (Belgijos Karalystė)
2023.11.19 - 2023.11.20Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio, Arvydo Pociaus ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su Švedijos Karalystės valdžios atstovais (Švedijos Karalystė)
2023.10.06 - 2023.10.09Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Danijos Karalystė)
2023.05.19 - 2023.05.23Dėl Seimo valdybos 2023 m. gegužės 10 d. sprendimo Nr. SV-S-926 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2023.05.19 - 2023.05.23Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė)
2023.02.19 - 2023.02.23Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako ir Arvydo Pociaus dalyvavimo bendruose NATO Parlamentinės Asamblėjos Politikos reikalų, Gynybos ir saugumo bei Ekonomikos ir saugumo komitetų posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2022.11.18 - 2022.11.22Dėl Seimo valdybos 2022 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-714 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Ispanijos Karalystė)
2022.11.18 - 2022.11.22Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Ispanijos Karalystė)
2022.05.10 - 2022.05.12Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Arvydo Pociaus ir Valdo Rakučio dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais (Lenkijos Respublika)
2022.05.02 - 2022.05.05Dėl Jono Jaručio, Arvydo Pociaus ir Jurgitos Sejonienės dalyvavimo susitikimuose su Rumunijos valdžios atstovais (Rumunija)
2021.10.08 - 2021.10.12Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-208 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Tomo Bičiūno, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos 67-ojoje metinėje sesijoje“ pakeitimo (Portugalijos Respublika)
2021.10.08 - 2021.10.12Dėl Audroniaus Ažubalio, Tomo Bičiūno, Dainiaus Gaižausko ir Arvydo Pociaus dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos 67-ojoje metinėje sesijoje (Portugalijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1957 m. gegužės 14 d.

Gimimo vieta

Klaipėda

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslų magistro kvalifikacinis laipsnis

2004

Sausumos pajėgų karo koledžas Karlisle (JAV, Pensilvanija), strateginio lygmens karininkas

1997

Bundesvero vadovavimo akademija (Hamburgas, VFR), generalinio štabo karininkas

1979

Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas (dabar – Lietuvos sporto universitetas), dėstytojas treneris, mechanizuotųjų šaulių būrio vadas ir SA atsargos leitenantas

1975

Klaipėdos 18-oji vidurinė mokykla (dabar – Klaipėdos Baltijos gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Seimo nario padėjėjas

2014–2019

Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai

2009–2014

Lietuvos kariuomenės vadovybė, Lietuvos Respublikos kariuomenės vadas

2007–2009

NATO Sąjungininkų transformacijos vadavietė, Štabo viršininko pavaduotojas kariniam švietimui ir mokymui

2004–2007

Lietuvos kariuomenė, Lauko (sausumos) pajėgų vadas

2002–2003

Lietuvos kariuomenė, Lietuvos kariuomenės Rytų apygardos vadas

1998–2002

Krašto apsaugos savanorių pajėgos, vadas

1994–1998

Savanoriškoji krašto apsaugos tarnyba, vadas

1994–1994

Savanoriškoji krašto apsaugos tarnyba, štabo viršininkas

1991–1994

Savanoriškoji krašto apsaugos tarnyba, štabo viršininko pavaduotojas

1991–1991

Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, Atkuriamojo Seimo gynėjas, SKAT Organizacinio sektoriaus viršininkas

1987–1991

LTSR kūno kultūros ir sporto komitetas (vėliau – Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas), dziudo ir savigynos imtynių vyriausiasis treneris

1985–1987

Savanoriškoji sporto draugija „Nemunas“, Kauno r., Respublikinio olimpinio rezervo specializuotos vaikų ir jaunių sporto mokyklos dziudo treneris

1979–1985

Savanoriškoji sporto draugija „Nemunas“, Kauno r., Kompleksinės vaikų ir jaunių sporto mokyklos laisvųjų imtynių treneris

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

Nuo 2020 m.

TS-LKD Klaipėdos skyriaus pirmininkas

Nuo 2019 m.

TS-LKD narys

 

 

Kita

 

Karinis laipsnis

Dimisijos generolas leitenantas

Diplomatinis rangas

Lietuvos Respublikos nepaprastasis pasiuntinys ir įgaliotasis ministras

 

 

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos narys. Lietuvos kariuomenės Generolų klubo,  Ambasadorių klubo narys. Medžiotojų būrelio ,,Miško broliai“ narys. 2017 m. išleido prisiminimų knygą „Nematomuose apkasuose“. 2020 m. išleido knygą ,,Laisvės karžygiai II“. Spausdino straipsnius žurnale „Karys“ ir kituose periodiniuose leidiniuose Lietuvoje bei užsienyje.

Apdovanotas Vyčio Kryžiaus ordino Komandoro Didžiuoju kryžiumi, Vyčio Kryžiaus ordino Karininko kryžiumi, Latvijos Viesturio ordino Didžiuoju Komandoro kryžiumi, Maltos ordino Didžiuoju Karininko kryžiumi, Prancūzijos Respublikos Garbės legiono Karininko ordinu, Estijos Gynimo sąjungos 2-jo laipsnio Baltuoju kryžiumi, Sausio 13-osios atminimo medaliu, Kariuomenės kūrėjų savanorių medaliu, Krašto apsaugos sistemos lygmens medaliu „Už nuopelnus“ ir kitais apdovanojimais.

Pomėgiai: karinė istorija, knygų skaitymas, sportas, medžioklė, žūklė

Kalbos: anglų, lenkų, rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Vedęs, du vaikai

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje