A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Andrius Bagdonas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-216
Mob. tel. 8 600 22021
Tel. (8 5) 239 6646
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2020-11-13Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-01-06Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2020-12-11Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2020-12-17Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narys
2020-12-04 – 2020-12-10Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, pirmininkas
2021-05-25 Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
2021-01-20 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narys
2021-11-25 Laikinoji grupė „Žaliosios savivaldybės 2030“, pirmininkas
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, pirmininkas
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narys
2022-10-11 Laikinoji Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-05-07 Laikinoji Švietimo inovacijų grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1974 m. rugsėjo 8 d.

Gimimo vieta

Neringa

 

 

Išsilavinimas

 

2015

Klaipėdos universitetas, rekreacijos ir turizmo vadybos magistras

2013

Klaipėdos universitetas, turizmo ir poilsio bakalauras

2006

Nidos vidurinė mokykla (dabar – Neringos gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2014–2016

Europos Parlamento nario padėjėjas Lietuvoje

2007–2009

Neringos sporto klubo „Kuršiai“, prezidentas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys

2019–2020

Neringos savivaldybės taryba, narys, Biudžeto, finansų ir ūkio komiteto narys, Kontrolės komiteto pirmininkas

Nuo 2019 m.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotojas

2015–2019

Neringos savivaldybės taryba, narys, Kurorto turizmo plėtros ir verslo komiteto narys, Antikorupcijos komisijos pirmininkas

2011–2015

Neringos savivaldybės taryba, narys, Švietimo, kultūros, jaunimo ir sporto komiteto narys

2009–2011

Neringos savivaldybės taryba, narys, Jaunimo reikalų komiteto pirmininkas

2013–2015 m.

LRLS Klaipėdos regiono koordinacinės tarybos pirmininkas

Nuo 2012 m.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys

 

 

Kita

 

2011 m. už nuoširdų darbą Neringos savivaldybės taryboje apdovanotas Neringos garbės ženklu.

2012 m. kartu su dar keletu bendraminčių Neringoje įsteigė pirmąją jaunimo organizaciją – Neringos jaunimo apskritąjį stalą.

2013 m. už nuopelnus Lietuvos krepšiniui apdovanotas Lietuvos krepšinio federacijos I laipsnio atminimo medaliu

 

Pomėgiai: aktyvus laisvalaikis, sveika gyvensena

Kalbos: rusų

 

 

Šeima

 

Dukros Andra ir Augustė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje