Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Mindaugas Lingė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Šeškinės–Šnipiškių (Nr. 6) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-319
Tel. (0 5) 209 6631
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 20 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2022-12-21Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininkas
2022-12-17 – 2022-12-20Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2022-12-16Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto pirmininkas

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1981 m. lapkričio 18 d.

Gimimo vieta

Rietavas

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Vilniaus universitetas, socialinis darbas

2000

Rietavo „Aušros“ katalikiška vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, dėstytojas

2009–2019

Prezidento kanceliarija, Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas vidaus politikai

2006–2009

Prezidento kanceliarija, Prezidento Valdo Adamkaus patarėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2019–2020

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, vykdomojo sekretoriaus pavaduotojas

Nuo 2008 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2005–2006

Lietuvos krikščionys demokratai, biuro vadovas

Nuo 2000 m.

Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys

 

 

Kita

 

Kalbos: anglų, prancūzų

 

 

Šeima

 

Žmona Jolita, dukros Jogailė ir Mėta

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje