A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Monika Ošmianskienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Laisvės partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.


13:45 val. Susitikimas su Australijos ambasadoriumi Lloyd Brodrick

14:00 val. Ateities komiteto posėdis


16:00 val. Frakcijos posėdis


Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2020-11-19Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narė
2021-06-09Ateities komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2020-12-04Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos pirmininkė
2020-11-24 – 2020-12-03Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2020-11-13Laisvės frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2021-03-18 Laikinoji Gyvybės mokslų puoselėjimo grupė, pirmininkė
2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narė
2021-02-05 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narė
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narė
2021-02-05 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narė

 

Gimimo data

1978 m. gruodžio 26 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

2001–2003

Vilniaus universitetas, informatika (magistras)

1997–2001

Vilniaus universitetas, informatika (bakalauras)

1986–1997

Vilniaus Ryto vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus „Ryto“ progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narė

2012–2020

UAB „Softnova“, programuotoja

 

 

Politinė karjera

 

 

Laisvės partijos narė

Nuo 2020 m.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, Laisvės partijos frakcijos vadovė

Nuo 2019 m.

Laisvės partijos narė, valdybos narė

 

 

Kita

 

Pomėgiai: menas, genetika, mokslo ir informacinių technologijų laimėjimai

Kalbos: anglų, lenkų, rusų

 

 

Šeima

 

Ištekėjusi

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje