A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Gintautas Paluckas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-204
Tel. (8 5) 239 6667
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2021-11-12 – 2022-11-14Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-01-06Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2022-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2021-11-09 – 2022-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūnas
2020-11-13 – 2021-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2021-06-29 Laikinoji grupė „Seimo irklavimo klubas“, narys
2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narys
2021-11-25 Laikinoji grupė „Žaliosios savivaldybės 2030“, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narys
2022-10-11 Laikinoji Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo grupė, narys
2020-12-08 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-08 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-08 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-05-17 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1979 m. rugpjūčio 19 d.

Gimimo vieta

Panevėžys

 

 

Išsilavinimas

 

2003

Vilniaus universitetas, programų sistemų specialistas

1997

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2010–2017

UAB „Emus“, direktorius

2007–2009

Vilniaus miesto savivaldybės administracija, direktorius

2005–2007

Europos Parlamento nario biuras, patarėjas

2003–2005

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Draudimo organizavimo skyrius, vyr. specialistas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas

Nuo 2017 m.

Lietuvos socialdemokratų partija, pirmininkas

2015–2019

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, mero pavaduotojas

2013–2015

Lietuvos socialdemokratų partija, atsakingasis sekretorius

Nuo 2003 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

 

 

Kita

 

 

Pomėgiai: žvejyba, krepšinis, paukštininkystė

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Ilma, sūnus Petras, duktė Luknė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje