A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Audrius Petrošius
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Baltijos (Nr. 24) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-610
Tel. (8 5) 239 6628
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. kovo 26 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-09-20Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-09-19Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys
2021-01-15Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2022-05-20 Laikinoji ryšių su žydų išeiviais iš Lietuvos (litvakais) grupė, narys
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2021-10-12 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2021-08-20 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys

 

Gimimo data

1988 m. gegužės 4 d.

Gimimo vieta

Klaipėda

 

 

Išsilavinimas

 

2015

Vilniaus universitetas, teisė

2014

Klaipėdos universitetas, politikos mokslai

2007

Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla (dabar – Klaipėdos Vydūno gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2020

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras, projektų vadovas

2011–2020

UAB „Vežesta“, direktorius

2017–2018

UAB „Kautra“, filialo vadovas

2012–2016

UAB „Samvik“, direktorius

2010

Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybė, prezidentas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2019–2020

Klaipėdos m. savivaldybės administracija taryba, narys

Nuo 2019 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

 

 

Kita

 

Pomėgiai: žvejyba, krepšinis

Kalbos: anglų

 

 

Šeima

 

Sūnus Matas

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.02.09 - 2023.02.11Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio rungtynėse Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Estijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.04 - 2022.09.07Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime (Islandijos Respublika)
2022.06.16 - 2022.06.18Dėl Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2022.06.16 - 2022.06.18Dėl Seimo valdybos 2022 m. birželio 8 d. sprendimo Nr. SV-S-557 „Dėl Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje“ pakeitimo (Belgijos Karalystė)
2022.05.05 - 2022.05.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 7 d. sprendimo Nr. SV-S-453 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje“ pakeitimo (Lietuvos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Lietuvos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.25Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime, Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tar (Suomijos Respublika)
2022.01.19 - 2022.01.21Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2021.10.15 - 2021.10.17Dėl Dalios Asanavičiūtės ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo susitikimuose su Estijos Respublikos rinkimų komisijos vadovu, Talino lietuvių bendruomene ir Estijos lietuvių profesionalų klubo nariais (Estijos Respublika)

Balsavimai

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje