Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Tomas Vytautas Raskevičius
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Laisvės partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 15 d.

16:00 val. Laisvės frakcijos sekretoriato pasitarimas
Nuotoliniu būdu

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.03.06 - 2024.03.09Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo renginyje migracijos politikos klausimais (Italijos Respublika)
2024.02.27 - 2024.03.01Dėl Irenos Haase, Česlavo Olševskio, Juliaus Sabatausko ir Viliaus Semeškos dalyvavimo susitikimuose su Eurojusto, Europolo, Tarptautinio baudžiamojo teismo ir Lietuvos Respublikos ambasados Nyderland (Nyderlandų Karalystė)
2024.02.27 - 2024.03.01Dėl Seimo valdybos 2024 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. SV-S-1279 „Dėl Irenos Haase, Česlavo Olševskio, Juliaus Sabatausko ir Viliaus Semeškos dalyvavimo susitikimuose su Eurojusto, Europolo, Tarptautin (Nyderlandų Karalystė)
2024.01.31 - 2024.02.01Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo renginyje „Moterų vaidmuo kuriant Europos Sąjungą po 2024 metų“ (Belgijos Karalystė)
2024.01.20 - 2024.01.27Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios atstovais (Taivanas)
2023.11.28 - 2023.11.30Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto Žmogaus teisių pakomitečio rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.09.13 - 2023.09.17Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo pasaulio valstybių parlamentų narių Visuotinės lygybės judėjimo susitikime (Maltos Respublika)
2023.07.18 - 2023.07.20Dėl Mariaus Matijošaičio ir Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo Europos Parlamento Žmogaus teisių pakomitečio rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje „Europos Sąjungos delegacijų ir Europos Sąjungos (Belgijos Karalystė)
2023.06.27 - 2023.06.29Dėl Vytauto Gapšio dalyvavimo Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto ir Užimtumo ir socialinių reikalų komiteto rengiamuose tarpparlamentiniuose posėdžiuose (Belgijos Karalystė)
2023.06.27 - 2023.06.29Dėl Seimo valdybos 2023 m. birželio 12 d. sprendimo Nr. SV-S-992 „Dėl Vytauto Gapšio dalyvavimo Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto ir Užimtumo ir socialinių reikalų komiteto rengiamuose tarp (Belgijos Karalystė)
2023.04.02 - 2023.04.06Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo mokomajame vizite socialinės apsaugos ir darbo klausimais (Armėnijos Respublika)
2023.04.02 - 2023.04.06Dėl Seimo valdybos 2023 m. kovo 15 d. sprendimo Nr. SV-S-858 „Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo mokomajame vizite socialinės apsaugos ir darbo klausimais“ pakeitimo (Armėnijos Respublika)
2022.09.16 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 12 d. sprendimo Nr. SV-S-606 „Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo pažintiniame ir edukaciniame renginyje antisemitinių neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kal (Izraelio Valstybė)
2022.09.16 - 2022.09.23Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo pažintiniame ir edukaciniame renginyje antisemitinių neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kalbos prevencijos klausimais (Izraelio Valstybė)
2022.07.19 - 2022.07.22Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo Europos liberalų forumo ir Friedricho Naumano fondo rengiamame seminare migrantų klausimais (Ispanijos Karalystė)
2022.02.27 - 2022.02.28Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo konferencijoje LGBTI teisių Europos Sąjungoje klausimais (Belgijos Karalystė)
2021.08.17 - 2021.08.22Dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus dalyvavimo tarpparlamentinėje plenarinėje sesijoje ir konferencijoje žmogaus teisių klausimais (Danijos Karalystė)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1989 m. sausio 6 d.

Gimimo vieta

Kaunas

 

 

Išsilavinimas

 

2012

Centrinis Europos universitetas, žmogaus teisių teisė

2011

Vilniaus universitetas, politikos mokslai

2007

Kauno technologijos universiteto gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2018–2020

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, skyriaus vedėjas

2015–2018

Lietuvos gėjų lyga, viešosios politikos koordinatorius, teisininkas

2014

Bruklino LGBT bendruomenės centras (Niujorkas, JAV), renginių koordinatorius

2012–2013

Lietuvos gėjų lyga, projektų vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Laisvės partijos narys

Nuo 2019 m.

Laisvės partijos narys, valdybos narys

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

2016–2018

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys

 

 

Kita

 

Aktyviai įsitraukęs į LGBT judėjimą Lietuvoje, vienas pagrindinių „Baltic Pride“ eitynių „Už lygybę!“ organizatorių (2013, 2016 m.). Inicijavo strateginio bylinėjimosi procesą, po kurio asmens tapatybės dokumentai translyčiams asmenims Lietuvoje yra keičiami be privalomųjų medicininių procedūrų (2017). Turi daug patirties neapykantos nusikaltimų prevencijos srityje – atstovavo pareiškėjams Europos Žmogaus Teisių Teisme byloje „Beizaras ir Levickas prieš Lietuvą“ (neapykantos kalba socialiniame tinkle „Facebook“). 2018 m. apdovanotas Nacionaliniu lygybės ir įvairovės apdovanojimu už darbą LGBT asmenų žmogaus teisių apsaugos srityje. 2019 m. išrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą kaip pirmasis „profesionalus gėjus“ savivaldoje

Pomėgiai: teatras, sportas, literatūra, populiarioji „queer“ kultūra

Kalbos: anglų

 

 

Šeima

 

Sūnus Natanas Tomas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje