A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Jurgita Sejonienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-621
Tel. (8 5) 239 6692
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

16:00 val. TS-LKD frakcijos posėdis

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

 

Gimimo data

1981 m. balandžio 19 d.

Gimimo vieta

Kėdainiai

 

 

Išsilavinimas

 

2010

Vilniaus universitetas, gydytoja radiologė

2005

Kauno medicinos universitetas (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas)              , medicinos gydytoja

1999

Kėdainių „Atžalyno“ vidurinė mokykla (dabar – Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2010–2020

UAB „Affidea Lietuva“, gydytoja radiologė

2010–2020

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos, Radiologijos ir branduolinės medicinos centras, gydytoja radiologė

2013–2017

UAB „Kardiolita“, gydytoja radiologė

2010–2011

Nacionalinis vėžio institutas, Branduolinės medicinos skyrius, gydytoja radiologė

2009–2010

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Radiologijos skyrius, gydytoja asistentė

2007–2010

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos, Radiologijos ir branduolinės medicinos centras, gydytoja asistentė

2005–2008

VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centras, Greitosios pagalbos skyrius, medicinos gydytoja

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narė

Nuo 2018 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narė

 

 

Kita

 

Korporacijos „Fraternitas Lituanica“ narė. Lietuvos medikų sąjūdžio narė, valdybos pirmininko pavaduotoja (2019–2020)

Pomėgiai: knygos, kelionės

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Vyras Vaidas, dukros Vaiva ir Gustė

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2022.07.02 - 2022.07.03Dėl Jurgitos Sejonienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Lietuvos ir Lenkijos moterų verslo forume (Lenkijos Respublika)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. SV-S-524 „Dėl Jurgitos Sejonienės, Lino Slušnio, Rimantės Šalaševičiūtės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialin (Estijos Respublika)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Jurgitos Sejonienės, Lino Slušnio, Rimantės Šalaševičiūtės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialinės gerovės ir šeimos reikalų komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2022.05.02 - 2022.05.05Dėl Jono Jaručio, Arvydo Pociaus ir Jurgitos Sejonienės dalyvavimo susitikimuose su Rumunijos valdžios atstovais (Rumunija)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Godos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Guodos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės, Rimantės Šalaševičiūtės ir Orintos Leiputės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)

Balsavimai

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje