Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Linas Slušnys
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-610
Tel. (0 5) 209 6672
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 18 d.

09:00 val. TS-LKD frakcijos posėdis



Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.01.27 - 2024.01.30Dėl Rasos Petrauskienės, Liudos Pociūnienės, Lino Slušnio ir Artūro Žukausko dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje dirbtinio intelekto klausimais (Belgijos Karalystė)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1153 „Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje“ pakeitimo (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje (Estijos Respublika)
2023.08.25 - 2023.08.28Dėl Lino Slušnio ir Stasio Tumėno dalyvavimo Baltijos kelio minėjimo renginiuose (Šveicarijos Konfederacija)
2023.01.18 - 2023.01.21Dėl Lino Slušnio dalyvavimo tarptautinėje konferencijoje „Vaikų psichikos sveikatos perspektyvos pasitelkus socialinį ir emocinį ugdymą“ (Portugalijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Jurgitos Sejonienės, Lino Slušnio, Rimantės Šalaševičiūtės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialinės gerovės ir šeimos reikalų komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. SV-S-524 „Dėl Jurgitos Sejonienės, Lino Slušnio, Rimantės Šalaševičiūtės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialin (Estijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1968 m. kovo 17 d.

Gimimo vieta

Vilkaviškis

 

 

Išsilavinimas

 

2008

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, vadybos ir ekonomikos magistras

1999

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, vaikų ir paauglių psichiatras

1996

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, gydytojas-pediatras

1986

Alytaus 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)

 

 

Darbo patirtis

 

2008–2020

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, vaikų ir paauglių psichiatras

2005–2007

Klaipėdos priklausomybės ligų centras, vadovas (vyriausiasis gydytojas)

1999–2005

Respublikinė universitetinė ligoninė Vaiko raidos centras, direktorius

1997–1999

Respublikinė universitetinė ligoninė Vaiko raidos centras, pavaduotojas, Vaikų telefono linijos (dabar – Vaikų linija) vadovas ir vienas iš įkūrėjų

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

Nuo 2020 m. lapkričio mėn.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

 

 

Kita

 

Knygų „Ką gali mokytojas“, „Dėmesio: paauglystė“, „Būk vyras“ bendraautoris.

Iki 2020 m. lapkričio mėn. – VšĮ „LIONS QUEST Lietuva“ direktorius. Pagrindinė veikla – darbas su mokyklomis, pagalba bendrojo lavinimo mokykloms diegiant pilietiškumo, žalingų įpročių, socialinio ir emocinio ugdymo programas.

Socialinio ir emocinio ugdymo programų instruktorius; krizių intervencijos ir savižudybių prevencijos programos, skirtos skubios pagalbos medicinos darbuotojams, vienas iš kūrėjų ir instruktorių; buvęs įvairių visuomeninių ir nevyriausybinių organizacijų narys, valdybos narys ir vadovas.

Svarbiausios domėjimosi sritys: socialinio ir emocinio ugdymo turinio integravimas į mokyklos gyvenimą, siekiant aukštų vaikų akademinių pasiekimų; vaikų ir paauglių psichikos sveikata, psichikos sveikatos sąsajos su švietimo sistema; krizės ir krizių įveika; vaikų teisių apsauga; sveikatos ir švietimo sistemų vadyba.

Pomėgiai: knygų skaitymas, keliavimas su šeimos nariais, naujausios technologijos

Kalbos: anglų, prancūzų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Daiva Šukytė, vaikai Ieva, Antanas ir Gvidas (iš pirmos santuokos), Kasparas, Akvilina ir Onutė Mingė

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje