Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Romualdas Vaitkus
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Išrinktas: Tauragės (Nr. 34) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 18 d.



Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.02.01 - 2024.02.02Dėl Romualdo Vaitkaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2023.12.04 - 2023.12.08Dėl Lino Jonausko ir Romualdo Vaitkaus dalyvavimo Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijoje ir šios konferencijos renginiuose (Jungtiniai Arabų Emyratai)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1153 „Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje“ pakeitimo (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje (Estijos Respublika)
2023.10.26 - 2023.10.29Dėl Aistės Gedvilienės ir Romualdo Vaitkaus dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų ir Europos Parlamento narių kasmetiniame susitikime atsinaujinančios energetikos ir energijos efektyv (Švedijos Karalystė)
2023.09.14 - 2023.09.15Dėl Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus, Valdemaro Valkiūno ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų bei Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komitetų posėd (Latvijos Respublika)
2023.09.14 - 2023.09.15Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 9 d. sprendimo Nr. SV-S-1044 „Dėl Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus, Valdemaro Valkiūno ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetik (Latvijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.08Dėl Aistės Gedvilienės, Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1966 m. balandžio 22 d.

Gimimo vieta

Tauragė

 

 

Išsilavinimas

 

2003

Šiaulių universitetas, papildomas ugdymas (fotografija, videomenas)

1984–1991

Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Aleksandro Stulginskio universitetas), inžinierius hidrotechnikas (vandentiekos ir vandensaugos specializacija)

1982–1984

Gaurės vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2015–2020

Tauragės krašto muziejus „Santaka“, direktorius

2010–2015

Tauragės krašto muziejus, Gamtos ir fotografijos skyriaus vedėjas

1998–2010

Tauragės kultūros centras, Fotografijos galerijos vedėjas

1995–1997

Stažuotė JAV, tarptautinė ūkininkų apsikeitimo programa

1991–1995

Tauragės krašto muziejus, Gamtos skyriaus vedėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Nepartinis

 

 

Kita

 

Publikacijų fotografijos meno, istorijos temomis, parodų apžvalgų Tauragės apskrities laikraščiuose autorius. 2013 m. dalyvavo Lietuvos meno kūrėjų asociacijos projekte „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“, kuriame pristatė fotografijos istorijos apžvalgą ir esminius mokymo modulius. Klubo „Fotojūra“ įkūrėjas. Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. 2005 m. Kultūros ministerija suteikė meno kūrėjo statusą. 2007 m. už pasiekimus kultūros srityje apdovanotas Tauragės apskrities Garbės ženklu. 32 personalinių fotografijos parodų autorius

Pomėgiai: kelionės, knygos, važinėjimas dviračiu, plaukiojimas baidarėmis, bėgiojimas

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Edita, sūnūs Martynas ir Tomas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje