Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Edita Rudelienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2021-05-10
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. II-440
Tel. (0 5) 239 6637
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 14 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.03.06 - 2024.03.08Dėl Editos Rudelienės dalyvavimo Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.12.07 - 2023.12.10Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-1125 „Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo tarptautiniuose liberalių moterų politikos lyderių mokymuose“ pakeitimo (Nyderlandų Karalystė)
2023.12.07 - 2023.12.10Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo tarptautiniuose liberalių moterų politikos lyderių mokymuose (Nyderlandų Karalystė)
2023.09.14 - 2023.09.17Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 2 d. sprendimo Nr. SV-S-1037 „Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo tarptautiniuose liberalių moterų politikos lyderių mokymuose“ pakeitimo (Belgijos Karalystė)
2023.09.14 - 2023.09.17Dėl Ievos Pakarklytės dalyvavimo tarptautiniuose liberalių moterų politikos lyderių mokymuose (Belgijos Karalystė)
2023.05.26 - 2023.05.28Dėl Seimo valdybos 2023 m. gegužės 3 d. sprendimo Nr. SV-S-921 „Dėl Editos Rudelienės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese“ pakeitimo (Švedijos Karalystė)
2023.05.26 - 2023.05.28Dėl Editos Rudelienės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese (Švedijos Karalystė)
2023.05.26 - 2023.05.28Dėl Seimo valdybos 2023 m. gegužės 3 d. sprendimo Nr. SV-S-921 „Dėl Armino Lydekos ir Editos Rudelienės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese“ pakeitimo (Švedijos Karalystė)
2023.01.08 - 2023.01.15Dėl Seimo valdybos 2022 m. gruodžio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-767 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais“ pakeitimo (Taivanas)
2023.01.08 - 2023.01.15Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais (Taivanas)
2022.12.02 - 2022.12.03Dėl Editos Rudelienės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą partijos tarybos posėdyje (Slovakijos Respublika)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Editos Rudelienės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese (Airija)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1978 m. spalio 19 d.

Gimimo vieta

Trakai, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2003

Vilniaus universitetas, socialinio darbo magistrė

1997

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

 

 

 

 

Darbo patirtis

 

2014–2021

Trakų rajono savivaldybės taryba, merė

2011–2014

Trakų krašto vietos veiklos grupė, strategijos koordinatorė

2003–2011

Trakų rajono savivaldybės administracija, jaunimo reikalų koordinatorė

2003

Trakų rajono Kariotiškių pradinė mokykla, socialinė pedagogė

2003

Trakų rajono Rykantų pradinė mokykla, socialinė pedagogė

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

2014–2021

Trakų rajono savivaldybės taryba, merė

2011–2014

Trakų rajono savivaldybės taryba, narė

 

 

 

 

Kita

Kalbos: anglų, lenkų, rusų

Pomėgiai: kelionės, aktyvus laisvalaikis, slidinėjimas, sportas

 

 

Šeima

 

Vyras Henrikas, vaikai Augustas ir Greta

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje