A
A
A
Neįgaliesiems
Mišri Seimo narių grupė

Mišri Seimo narių grupė

Frakcijos narys: 2018.06.26–2019.06.05

Frakcijos narys: 2020.01.13–2020.01.22

Frakcijos seniūnas: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos seniūnas: 2019.07.09–2019.09.09

Frakcijos seniūnas: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos seniūnas: 2019.06.11–2019.06.24

Frakcijos narys: 2018.10.18–2019.06.10

Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja: 2020.01.13–2020.11.13

Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja: 2019.10.08–2020.01.12

Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja: 2019.09.26–2019.10.07

Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja: 2019.09.12–2019.09.25

Frakcijos narė: 2019.06.11–2019.09.11

Frakcijos seniūno pavaduotoja: 2019.03.12–2019.06.10

Frakcijos narė: 2018.11.06–2019.03.11

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2020.01.13–2020.11.13

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.10.08–2020.01.12

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.09.26–2019.10.07

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.09.12–2019.09.25

Frakcijos narys: 2019.07.09–2019.09.11

Frakcijos narys: 2017.11.09–2018.04.25

Frakcijos seniūnas: 2016.11.14–2017.11.08

Frakcijos narys: 2020.01.13–2020.11.13

Frakcijos narys: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos narys: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos narys: 2017.11.07–2018.03.20

Frakcijos narys: 2019.06.25–2020.11.13

Frakcijos narys: 2018.04.19–2018.10.15

Frakcijos narys: 2020.01.13–2020.11.13

Frakcijos narys: 2020.03.10–2020.11.13

Frakcijos narys: 2019.07.16–2020.11.13

Frakcijos narys: 2020.01.13–2020.01.27

Frakcijos narys: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos narys: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos narys: 2018.09.11–2019.03.27

Frakcijos narys: 2018.05.17–2020.11.13

Frakcijos narys: 2020.01.13–2020.04.29

Frakcijos narys: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos narys: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos narė: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos narys: 2019.09.26–2019.10.07

Frakcijos narys: 2020.01.13–2020.01.22

Frakcijos narys: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos narys: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos narė: 2019.09.26–2019.10.07

Frakcijos narė: 2019.03.12–2019.06.30

Frakcijos seniūno pavaduotoja: 2016.11.14–2019.03.11

Frakcijos seniūnas: 2017.11.09–2019.05.29

Frakcijos narys: 2017.02.14–2017.11.08

Frakcijos seniūnas: 2020.01.13–2020.11.13

Frakcijos seniūnas: 2019.10.08–2020.01.12

Frakcijos seniūnas: 2019.09.26–2019.10.07

Frakcijos seniūnas: 2019.09.12–2019.09.25

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.07.09–2019.09.09

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2019.06.11–2019.06.24

Frakcijos narys: 2019.04.09–2019.06.10

Frakcijos narė: 2019.09.26–2019.10.07

Frakcijos narys: 2020.01.23–2020.11.13

Frakcijos narys: 2019.02.12–2020.11.13

Frakcijos narys: 2017.03.14–2018.01.12

Frakcijos narys: 2019.02.12–2019.07.10

Frakcijos narys: 2020.05.07–2020.11.13

Frakcijos narys: 2017.05.23–2020.11.13

Frakcijos narys: 2018.05.15–2020.11.13

Frakcijos narė: 2020.01.13–2020.01.22

Frakcijos narė: 2019.09.10–2019.09.11

Frakcijos narė: 2019.06.25–2019.07.08

Frakcijos narys: 2020.03.10–2020.11.13

Frakcijos narys: 2019.09.10–2020.11.13

Frakcijos narys: 2019.06.25–2019.07.08