A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio kalba iškilmingame Seimo posėdyje, skirtame Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos priesaikos priėmimo ceremonijai

2019 m. liepos 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Jūsų Ekscelencija Respublikos Prezidente Gitanai Nausėda, gerbiamieji Seimo Pirmininke Viktorai Pranckieti, Konstitucinio Teismo pirmininke Dainiau Žalimai, Prezidente Dalia Grybauskaite, Prezidente Valdai Adamkau, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininke profesoriau Vytautai Landsbergi, Seimo ir Vyriausybės nariai, Jūsų Ekscelencijos užsienio valstybių ambasadoriai, Jūsų Ekscelencija Vilniaus arkivyskupe metropolitai Gintarai Grušai, ponios ir ponai.

Pirmiausia noriu pasveikinti Lietuvos Respublikos Prezidentą ir palinkėti jam visokeriopos sėkmės įgyvendinant visai valstybei ir jos piliečiams svarbius tikslus, bendru ir sutelktu mūsų visų darbu kuriant gerovės valstybę. Ne visi šalies ir jos žmonių gerovei būtini sprendimai būna lengvi, todėl linkiu atkaklumo, stiprybės ir išminties.

Prasidedančiame naujame etape neabejotinai bus labai svarbus artimųjų ir šeimos palaikymas, tad leiskite nuoširdžiai palinkėti kantrybės, supratimo ir besąlygiško palaikymo Prezidento artimiausiems žmonėms.  

Taip pat šiandien sveikinu visus Lietuvos žmones su naujo Lietuvos politinės raidos etapo pradžia.

Linkiu, kad šis etapas būtų kupinas dialogo, atvirumo, bendradarbiavimo ir tikros demokratijos, kuri jungia ir vienija, o ne skiria ir skaldo.

Sveikinu visus kolegas politikus ir visiems mums noriu palinkėti nepamiršti, kodėl esame čia ir kokia yra mūsų tikroji misija – tai bendri sprendimai mūsų piliečių ir tėvynės labui. Sprendimai, kuriuos rengiant vienodai aktyviai ir konstruktyviai dalyvauja  visos politinės jėgos, nesvarbu, ar jos valdžioje, ar dėl jos kovoja.

Tik įsiklausydami, susitelkdami ir bendrai dirbdami galime prisidėti prie visų be išimties visuomenės grupių gyvenimo.

Na ir pabaigoje keli žodžiai apie vertybes.

Mes dažnai apie jas kalbame, diskutuojame, kuo vienos politinės jėgos vertybės skiriasi nuo kitos. Linkiu, kad pagrindinė vertybė – sąžiningas ir nuoširdus darbas visuomenės ir valstybės labui – būtų visas valdžias – Seimą, Prezidentą ir Vyriausybę – jungiantis vardiklis.

Šiandien Lietuva atverčia naują puslapį.

Visi turime pagalvoti, kas jame bus parašyta.

Tvirtai tikiu, kad tai bus konkretūs darbai, kurių naudą ilgai jaus Lietuvos žmonės. Ačiū.

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-12 11:41
   Nerijus Vėta