Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Paskirta naujoji Lietuvos Respublikos Seimo nuolatinė atstovė Europos Sąjungoje

2020 m. gegužės 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotrauka

 

Naująja Lietuvos Respublikos Seimo nuolatine atstove Europos Sąjungoje (ES) nuo rugpjūčio 1 d. paskirta Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos karjeros valstybės tarnautoja Rūta Bunevičiūtė.

Seimo nuolatinis atstovas ES padeda stiprinti ir plėtoti Seimo, Seimo kanceliarijos ir Europos Sąjungos institucijų bendradarbiavimą, teikia informaciją Europos Sąjungos institucijoms apie Seimo veiklą, reguliariai informuoja Seimą ir Seimo kanceliariją apie Europos Sąjungos institucijų veiklą.

Atstovas bendradarbiauja ir savo veiklą koordinuoja su Lietuvos nuolatine atstovybe Europos Sąjungoje. Atstovo statusas yra prilyginamas Atstovybėje dirbančio specialiojo atašė statusui.

R. Bunevičiūtė yra baigusi Vilniaus universitetą ir Europos integracijos studijas Sasekso universitete, JK. Karjerą Seimo kanceliarijoje ji pradėjo kaip Seimo Informacijos analizės skyriaus konsultantė, Tarptautinių ryšių skyriaus patarėja, vėliau dirbo Seimo Europos reikalų komiteto patarėja ir vyresniąja patarėja, Europos reikalų komiteto biuro vedėja, tapo pirmąja Seimo atstove Europos Parlamente Briuselyje. Iki paskiriant į Seimo nuolatinio atstovo ES pareigas R. Bunevičiūtė vadovavo Seimo Europos reikalų komiteto biurui.

Paskirta Seimo atstovė yra dirbusi nacionaline eksperte bendroje JAV ir Vokietijos institucijoje Dž. K. Maršalo (G. C. Marshall) Saugumo studijų Europos centre Garmiš-Partenkirchene, Vokietijoje, ES Dvynių projektuose Albanijoje, Azerbaidžane, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Turkijoje, tobulino kvalifikaciją Lietuvos ir tarptautinėse institucijose tokiose kaip JAV Kongreso tyrimų biblioteka, Švedijos tarptautinių santykių institutas, Prancūzijos nacionalinė administracijos mokykla (l‘ENA).

Lietuvos Respublikos Seimo nuolatinis atstovas Europos Sąjungoje atrenkamas konkurso keliu ir skiriamas vadovaujantis Seimo nuolatinio atstovo Europos Sąjungoje įstatymu.

Seimo nuolatiniais atstovais taip pat dirbo Loreta Raulinaitytė, Živilė Pavilonytė, Matas Maldeikis.

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  239 6203, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-27 09:26
   Eglė Saulė Trembo