Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė susitiko su Europos Tarybos generaline sekretore

2021 m. liepos 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Š. m. liepos 7 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen susitiko su Europos Tarybos generaline sekretore Marija Pejčinovič-Burič (Marija Pejcinović-Burić). Susitikimo metu dėmesio skirta demokratijos stiprinimo, teisės viršenybės ir žmogaus teisių užtikrinimo klausimams.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

„Lietuva daug pasiekė, kad užtikrintų teisinės valstybės ir demokratijos principus. Padarėme apčiuopiamą pažangą žmogaus teisių srityje, tačiau dar turime susitelkti ir daug ką išspręsti“, – teigia Seimo Pirmininkė.

Susitikime taip pat aptarta situacija Rytų partnerystės šalyse.

„Esame sunerimę dėl mažėjančios pilietines visuomenės, didėjančio politinių kalinių skaičiaus bei opozicijos persekiojimo Rusijoje ir Baltarusijoje. Rūpestį kelia žmogaus teisių pažeidimai okupuotose Sakartvelo ir Ukrainos teritorijose. Svarbu toliau bendradarbiauti ir koordinuoti Europos Tarybos ir tarptautinių organizacijų, kovojančių su totalitariniais režimais, veiksmus“, – sako parlamento vadovė.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-07-07 17:22
   Monika Kutkaitytė