Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Keičiama renginių organizavimo tvarka Seime

 2021 m. spalio 28 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo valdybos sprendimu, laikinai keičiama renginių Lietuvos parlamento rūmuose organizavimo tvarka: jeigu renginys negalės būti organizuojamas nuotoliniu būdu, jis negalės vykti Seimo posėdžio dieną. Negalės būti organizuojamas daugiau nei vienas toks renginys vienuose Seimo rūmuose ir Seimo lankytojų centre. Šie reikalavimai taikomi ir renginiams, kurie organizuojami mišriu (iš dalies nuotoliniu) būdu, jei juose gyvai dalyvauja daugiau negu 10 asmenų.

Spaudos konferencijoms ir edukaciniams užsiėmimams Seimo lankytojų centre šie reikalavimai taikomi nebus.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Renginiai, skirti valstybės šventėms, kitoms Lietuvos Respublikai svarbioms istorinėms datoms ir atmintinoms dienoms, susijusioms su valstybingumo raida ir parlamentarizmo tradicijomis, taip pat tarptautiniai, protokoliniai renginiai galės būti organizuojami kita tvarka, nei nustatyta 2021 m. spalio 28 d. Seimo valdybos sprendime.

Nuo spalio 25 dienos Seime organizuojamos ne daugiau nei keturios ekskursijos per dieną ir tik ne Seimo posėdžių dienomis. Daugiau informacijos ČIA.

Atvirų durų valandos penktadieniais taip pat laikinai nebus organizuojamos.

 

Visų atvykusiųjų į Seimo rūmus prašoma nuolat dėvėti apsauginę kaukę, išlaikyti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą nuo kitų asmenų, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamentas

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-10-28 12:12
   Monika Kutkaitytė