Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Į Seimą kreipsis Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko pavaduotoja Olena Kondratiuk

2022 m. gegužės 9 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Rytoj, gegužės 10 d., Seime viešės ir posėdyje kalbą sakys Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko pavaduotoja Olena Kondratiuk. Seimo posėdyje į Lietuvos parlamentarus ji kreipsis 10.10 val.

Seimo posėdžio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti Seimo svetainėje, televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, Seimo paskyrose „Facebook“ ir „YouTube“.

Prieš tai, 9 val., Seime įvyks Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko pavaduotojos Olenos Kondratiuk ir Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen susitikimas (A. M. Brazausko salė, I r.). Jame taip pat dalyvaus Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkė Laima Liucija Andrikienė ir Seimo delegacijos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje pirmininkas Matas Maldeikis.

„Simboliška, kad Olenos Kondratiuk vizitas sutampa su šiandien minima Europos diena. Juk dabar būtent Ukraina kovoja pagrindinį mūšį dėl Europos ateities. Simboliška ir tai, kad rytoj Seime bus svarstoma ir, neabejoju, priimta rezoliucija dėl Ukrainoje vykdomo genocido bei tarptautinio baudžiamojo tribunolo steigimo, kad baudžiamojon atsakomybėn būtų patraukti asmenys, vykdę jį ar karo nusikaltimus bei padarę nusikaltimus žmoniškumui“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak Seimo Pirmininkės, Aukščiausiosios Rados Pirmininko pavaduotojos apsilankymas bus aukščiausio Ukrainos pareigūno vizitas Vilniuje nuo karo pradžios.

9.30 val. Ukrainos politikė susitiks su Seimo Pirmininko pavaduotoja, Europos reikalų komiteto pirmininke Radvile Morkūnaite-Mikulėniene (Lietuvos Tarybos salė, Seimo I r.).

Vizito programoje taip pat suplanuoti Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko pavaduotojos susitikimai su Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene, sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleriu Juliumi Lukošiumi.

Ukraina nuo vasario 24-osios patiria Rusijos agresiją ir jos vykdomus karo nusikaltimus. Šioje pavasario sesijoje į Lietuvos parlamentą nuotoliniu būdu balandžio 12-ąją yra kreipęsis Ukrainos Prezidentas Volodymyras Zelenskis, o kovo 10-ąją – Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkas Ruslanas Stefančukas.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėjas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-05-09 16:16
   Rimas Rudaitis