A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Dėl žurnalistų darbo Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiuose

2023 m. sausio 10 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiuose, vykstančiuose Lietuvos Respublikos Seime, akredituoti žiniasklaidos atstovai galės dirbti įprasta tvarka. Pageidaujančių dirbti, bet nuolatinės akreditacijos neturinčių žiniasklaidos atstovų maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected] dėl vienos dienos leidimo (prašymą turi atsiųsti atstovaujamos žiniasklaidos priemonės redaktorius, prodiuseris ar pan., būtina nurodyti renginį, kuriame bus dirbama).

Sausio 13 d. 10 val. vyksiančio iškilmingo Laisvės gynėjų dienos minėjimo ir 2022 metų Laisvės premijos įteikimo ceremonijos metu į ložę virš pagrindinio įėjimo į Kovo 11-osios Akto salę bus įleidžiami fotografai ir operatoriai, tačiau įspėjame, kad bus šiek tiek apribotos galimybės dirbti dėl tiesioginės transliacijos užtikrinimo. Atvykti žiniasklaidos atstovų prašome ne vėliau kaip iki 9.50 val.

Prireikus galėsime pasidalinti tiesiogine minėjimo transliacija ir renginio vaizdo įrašu.

 

Atkreipiame dėmesį, kad visos nuotraukos bus prieinamos Seimo „Flickr“ paskyroje. Naudodami būtinai nurodykite autorių ir pažymėkite, kad nuotraukos – Seimo kanceliarijos.

 

2023 metų Lietuvos laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių programa

 

Daugiau informacijos:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-01-10 09:43
   Monika Kutkaitytė