Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyks diskusija su lytimi susijusio smurto įveikimo klausimams aptarti

2023 m. kovo 23 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Kovo 24 d., penktadienį, 11 val. Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60) vyks asociacijos Vilniaus Moterų namai inicijuotas ir Seimo narės Jurgitos Sejonienės organizuojamas susitikimas su profesore Elizabeta Gilchrist (Elizabeth Gilchrist). Susitikimo metu bus svarstoma lyčiai jautrios kalbos svarba įstatymų leidyboje bei pilietinių organizacijų ir Seimo narių bendradarbiavimas rengiant ir priimant įstatymus, reglamentuojančius su lytimi susijusio smurto įveikimą.

Profesorė E. Gilchrist Edinburgo universitete Škotijoje yra Socialinių mokslų sveikatos mokyklos Klinikinės psichologijos katedros akademinė vadovė ir magistrantūros psichologinių terapijų programos direktorė. Jos tyrimų sritis yra intymaus partnerio smurto bei smurto prieš moteris problema bei jos įveikimas. Ji yra pripažinta teisės psichologijos srities mokslininkė, veikianti kaip tarptautinė ekspertė, teikusi savo ekspertinę nuomonę Europos Tarybai, Turkijos, Gruzijos, Bulgarijos, Armėnijos, JAV ir Naujosios Zelandijos vyriausybėms. Profesorė taip pat yra Škotijos daugiapartinės parlamentinės grupės, sprendžiančios su lytimi susijusios smurto problemą, narė. 

Susitikime dalyvaus pilietinės organizacijos, dirbančios moterų žmogaus teisių apsaugos ir įtvirtinimo srityje, su lytimi susijusio smurto įveikimo ekspertai, Seimo nariai, Seimo Žmogaus teisių komiteto nariai.

Diskusija bus transliuojama Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narės Jurgitos Sejonienės patarėja

Aurėja Jutelytė, tel. 8 5 239 6692, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-03-23 13:49
   Rūta Mensonaitė