Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė pasveikino Kroatijos parlamentą Valstybės dienos proga

2023 m. gegužės 30 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Kroatijos Respublikos Susirinkimą Valstybės dienos proga.

Susirinkimo Pirmininkui Gordanui Jandrokovičiui (Gordan Jandroković) siųstame sveikinime parlamento vadovė pabrėžė dvišalio parlamentinio bendradarbiavimo svarbą.

„Jau tris dešimtmečius plėtojamas Lietuvos ir Kroatijos parlamentų bendradarbiavimas, keičiamasi nuomonėmis ir abipuse parama Europos Sąjungos, NATO ir kitais mūsų šalims svarbiais tarptautinės darbotvarkės klausimais. Esu įsitikinusi, kad mūsų parlamentai toliau reikšmingai puoselės abiejų valstybių dialogą“, – pažymėjo V. Čmilytė-Nielsen.

Naudodamasi proga parlamento vadovė priminė, kad laukia G. Jandrokovičiaus birželio pradžioje Vilniuje vyksiančiame NATO valstybių parlamentų pirmininkų susitikime.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-30 11:04
   Monika Kutkaitytė