Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė susitiko su Norvegijos karaliumi Haroldu V

2023 m. gegužės 30 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Norvegijos karaliaus kanceliarijos nuotrauka

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen vakar pradėjo oficialų darbo vizitą Osle (Norvegijos Karalystė). Pirmasis šios dienos susitikimas – audiencija pas karalių Haroldą V.

„Šiandien turėjau gerą progą pasakyti karaliui Haroldui V, kad Norvegija yra svarbi, artima ir patikima Lietuvos partnerė. Jau daugelį metų plėtojame puikius dvišalius ryšius, Lietuvos įmonės sėkmingai veikia Norvegijoje. O Skandinavija – prioritetinė eksporto, inovacijų ir tiesioginių užsienio investicijų rinka“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak Seimo Pirmininkės, glaudūs ryšiai su Norvegija svarbūs ir tuo aspektu, kad čia esanti beveik 50 tūkst. lietuvių diaspora yra viena didžiausių pagal dydį užsienio bendruomenių.

„Pasaulio lietuviai yra svarbi dvišalių santykių, daugiakultūriškumo vystymo dalis. Tuo, kad nepaisant gyvenamosios vietos galima puoselėti lietuvišką tapatybę, palaikyti glaudžius ryšius su Lietuvos valstybe, įsitikinau vakar, kai susitikau su Oslo lietuviais“, – teigia V. Čmilytė-Nielsen.

Vėliau Seimo Pirmininkė susitiks su Norvegijos Karalystės Stortingo (parlamento) Pirmininku Masudu Garakaniu (Masud Gharahkhani).

 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-30 13:30
   Monika Kutkaitytė