Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina Italiją Respublikos dienos proga

2023 m. birželio 2 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Italijos Senato Pirmininką Ignacijų La Rusą (Ignazio La Russa) ir Deputatų Rūmų Pirmininką Lorencą Fontaną (Lorenzo Fontana) nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga. Italijos žmonėms ir parlamentui linkėjo vienybės, klestėjimo ir visapusės gerovės.

„Sprendžiant pagrindinius Europos ir tarptautinės darbotvarkės klausimus, tvirta Lietuvos ir Italijos partnerystė yra itin svarbi. Tačiau šiandien mūsų šalys taip pat reikalingos Ukrainai. Tikiu, kad glaudžiai bendradarbiaudami sukursime stiprią ir vieningą Europą, gebančią atremti dabarties iššūkius“, – taip pat rašė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-01 11:00
   Jolanta Anskaitienė