Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas išreiškė visapusišką paramą giminingam Ukrainos parlamento komitetui

2023 m. birželio 7 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas (VVSK) pasiruošęs pagelbėti Ukrainai integracijos į Europos Sąjungą (ES) procese patirtimi, žiniomis ir kitais būdais, kurie pasirodys reikalingi.

Šiandien VVSK nuotoliniu būdu pirmą kartą susitiko su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Valstybės valdžios organizavimo, vietos savivaldos, regioninės plėtros ir urbanistikos komitetu, aptarė aktualijas, taip pat tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas ir formatus.

Bendras komitetų posėdis įvyko Ukrainos kolegų iniciatyva, pastebėjus, kad komitetų veiklos sritys daugeliu atvejų sutampa, ir siekiant perimti Lietuvos patirtį valstybės valdymo, regioninės politikos, savivaldos, rinkimų klausimais. Ypatingas kolegų dėmesys šiuo metu tenka Ukrainos integracijos į Europos Sąjungą klausimams, todėl svarbi kitų šalių narių patirtis – į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip tinkamai spręsti ES užduodamus namų darbus.

VVSK išreiškė visapusišką palaikymą kolegoms jų eurointegraciniame procese ir pažadėjo dalytis patirtimi, atsakyti į konkrečius klausimus, kai tik jie iškils.

Komitetai yra numatę pasirašyti bendradarbiavimo memorandumą, kuriame būtų įtvirtintas ne tik tolesnio bendro darbo siekis, tačiau ir aptarti konkretūs bendravimo būdai bei sritys. 

 

Kontaktams:

Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Ričardas Juška

Mob. +370 668 42 144

 

Parengė

Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuras

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-07 17:08
   Jolanta Anskaitienė