Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkės sveikinimas Portugalijos dienos proga

2023 m. birželio 10 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Portugalijos Asamblėjos Pirmininką Augustą Santosą Silvą, parlamento narius ir šalies žmones Portugalijos dienos proga, linkėdama sėkmingai įveikti nūdienos iššūkius.

Sveikinime parlamento vadovė rašė, kad Lietuva ir Portugalija sėkmingai plėtoja dvišalius santykius, glaudžiai bendradarbiauja Europos Sąjungoje ir NATO.

„O pastaraisiais metais mus dar labiau sujungė bendras siekis padėti Ukrainai ir jos žmonėms ginti demokratinio ir laisvo pasaulio pamatus. Portugalija yra patikima sąjungininkė, su kuria sutariame esminiais demokratijos, žmogaus teisių ir saugumo klausimais“, – teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Naudodamasi proga, Seimo Pirmininkė taip pat padėkojo už dalyvavimą NATO valstybių narių parlamentų pirmininkų aukšto lygio susitikime, kuris vyko Vilniuje birželio 1–3 dienomis. 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-09 10:46
   Jolanta Anskaitienė