Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo narys Marius Matijošaitis 9-ojoje Tarpparlamentinės Sąjungos pasaulio jaunųjų parlamentarų konferencijoje skaitė pranešimą apie gerąsias Lietuvos skaitmeninės transformacijos praktikas

2023 m. rugsėjo 18 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo narys Marius Matijošaitis dalyvauja pirmadienį savo darbą baigsiančioje 9-ojoje Tarpparlamentinės Sąjungos pasaulio jaunųjų parlamentarų konferencijoje Hanojuje (Vietnamo Socialistinė Respublika). Pagrindinė renginio tema – jaunų žmonių vaidmuo skatinant įgyvendinti tvaraus vystymosi tikslus išnaudojant skaitmeninę transformaciją ir inovacijas.

Renginio diskusijose daugiausia dėmesio skirta skaitmeninės transformacijos klausimams, buvo kalbama startuolių ir naujoviškų reformų temomis. Taip pat dalintasi įžvalgomis apie kultūros ir žmogiškųjų vertybių vaidmenį tvaraus vystymosi kontekste ir papildomas veiklas, kurias galėtų plėtoti jaunieji vietnamiečiai.

„Tarpparlamentinė Sąjunga – tai pati seniausia tarptautinė parlamentinė platforma, bet dažnai vis dar nepakankamai išnaudotas resursas mūsų diplomatijos lauke. Konferencijoje dalyvavo 300 sprendimų priėmėjų iš 70 skirtingų šalių. Dėl to tai – ir ypatinga proga pasidalinti įžvalgomis, pavyzdžiui, apie saugumo įššūkius su tais šalių atstovais, su kuriais įprastai susitikti dažnų progų nėra.

Buvo apsikeista nuomonėmis apie skaitmeninės transformacijos galimybes ir praktikas. Vienoje iš pagrindinių diskusijų delegatams pristačiau Lietuvos laimėjimus šioje srityje, kadangi žiūrint iš šono – turime kuo pasigirti“, – atkreipia dėmesį parlamentaras M. Matijošaitis.

Seimo nario asmeninio archyvo nuotraukos

 

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti ČIA (anglų kalba).

Seimo valdyba komandiravo Seimo narį M. Matijošaitį į konferenciją rugsėjo 13–19 d.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Marius Matijošaitis

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-18 11:25
   Monika Kutkaitytė