Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

TV apžvalgoje „Seimo savaitė“: griežtesnės bausmės kolaborantams, didesnė vaikų apsauga nuo seksualinių nusikaltėlių, vilties iniciatyva labai retomis ligomis sergantiems pacientams

2023 m. rugsėjo 18 d. „Seimo savaitėje“ matysite:

 

    ➤ Svarstoma griežtinti bausmes už pačius pavojingiausius nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos konstitucinius pagrindus.

    ➤ Seimo nariai sutarė, kad skiriant piniginę socialinę paramą vėl turi būti pradedamas vertinti vieno ar bendrai gyvenančių asmenų nuosavybės teise turimas turtas.

    ➤ „Vilties iniciatyva“: planuojami įstatymų pakeitimai, kad pažangius gydymo metodus ir vaistus gautų daugiau labai retomis ligomis sergančių pacientų, procesai vyktų kokybiškai ir skaidriai.

    ➤ Svarstomi projektai, kurie turėtų padėti geriau apsaugoti vaikus nuo nusikalstamų veikų ir seksualinio smurto.

    ➤ Laikiną prieglobstį nuo karo Lietuvoje radę ukrainiečių aktoriai Seimo Didžiajame kieme surengė visuomenei atvirą padėkos koncertą ,,Ukrainos garsai“, į repertuarą įtraukė ir lietuviškų dainų.

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-18 17:03
   Saulė Marija Gedrimaitė