Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ pranešimas: siūloma rezoliucija dėl švietimo darbuotojų atlyginimų

2023 m. rugsėjo 29 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Seimo Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ šiandien įregistravo  rezoliuciją „Dėl švietimo darbuotojų darbo užmokesčio, derybų dėl mokytojų streikų užbaigimo ir atlyginimo streikuotojams užtikrinimo“.

Priimti rezoliuciją siūlantys demokratai ragina Vyriausybę imtis neatidėliotinų veiksmų ir priimti realius sprendimus dėl darbo užmokesčio, numatyto politinių partijų susitarime (130 proc. – pedagogams, 150 proc. – mokslininkams ir tyrėjams), ir streiko metu užtikrinti darbo užmokestį streikuojantiems švietimo darbuotojams.

Rezoliucijoje taip pat pabrėžiama, kad svarbu skubiai susitarti dėl teisėtų ir pagrįstų streikuojančių švietimo darbuotojų reikalavimų įgyvendinimo ir parengti ištekliais pagrįstą įgyvendinimo planą.

Kaip sako Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narė prof. habil. dr. Vilija Targamadzė, pradėti neterminuotą streiką paskatino tikslingo dialogo nebuvimas ir po įspėjamojo streiko: „Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos reikalavimai buvo pateikti iš anksto, bet nei Vyriausybė, nei švietimo, mokslo ir sporto ministras nesugebėjo konstruktyviai diskutuoti ir pateikti realaus reikalavimų įgyvendinimo plano. Tad labai svarbu, kad dabar būtų skubiai reaguojama, nes konstruktyvus sprendimas reikalingas visiems: tiek švietimo darbuotojams, tiek moksleiviams ir jų tėvams.“

Rezoliucijos tekstas čia.

 

Daugiau informacijos

Jurgita Jasiūnienė

Demokratų „Vardan Lietuvos“ referentė (atstovė spaudai)

Tel. +370 610 29 934

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-29 09:21
   Jolanta Anskaitienė