Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo delegacija dalyvaus Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje

2023 m. rugsėjo 29 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Nuo liepos 1 iki gruodžio 31 d. Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujanti Ispanija Madride rengia Tarpparlamentinę bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferenciją, į kurią vyksta Seimo narių delegacija: Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas, Užsienio reikalų komiteto narys Audronius Ažubalis, Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Giedrius Surplys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narė Dovilė Šakalienė.

Renginio darbotvarkėje – iššūkių ir grėsmių, Rusijai pradėjus karinę invaziją į Ukrainą, klausimų aptarimas, pasekmių analizė. Parlamentarai aptars aktualius Europos Sąjungos užsienio ir gynybos politikos klausimus.

„Atvažiuojam su žinia, kad negalime pavargti. Europa negali pavargti, nes karas Ukrainoje yra karas mūsų žemyne. Negalime likti stebėtojais, nes kitu atveju stebėsime, kaip priešas mindo mūsų žemę. Toliau tęsime paramą Ukrainai ir telksime kitus“, – prieš vizitą Seimo kanceliarijos Spaudos biurui sako Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas L. Kasčiūnas.

Seimo valdyba Seimo narius L. Kasčiūną, A. Ažubalį, G. Surplį ir D. Šakalienę į tarpparlamentinę konferenciją komandiravo spalio 1–3 dienomis.

 

Tarpparlamentinė konferencija bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos klausimais rengiama du kartus per metus Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančioje šalyje. Joje dalyvauja atitinkamų nacionalinių Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų ir Europos Parlamento komitetų, daugiausia atsakingų už užsienio reikalus ir gynybą, nariai.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-29 12:06
   Monika Kutkaitytė