Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis išvyksta į Varšuvos saugumo forumą

2023 m. spalio 2 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis išvyksta į dešimtą kartą organizuojamą Varšuvos saugumo forumą, kuriame kaip pranešėjas pasisakys trijose diskusijose: apie NATO organizacijos stiprinimą siekiant efektyvesnio jos veikimo (diskusija „Jungtinė Karalystė ir Vidurio bei Rytų Europa: stiprinti Aljansą siekiant didesnio NATO veiksmingumo“), aptariant postputininės Rusijos scenarijų (diskusija „Naktinė sesija: scenarijų Rusijai po V. Putino kūrimas“) ir diskusijoje apie Vidurio bei Rytų Europos saugumo ir demokratijos iššūkius (diskusija „Pirmaujama rūpinantis saugumu, bet grumiamasi už demokratiją? Iššūkiai Vidurio ir Rytų Europos šalims“).

 „Artėjant rinkimams Lenkijoje, mums yra labai svarbu, kad būtų užtikrintas Lenkijos užsienio ir saugumo politikos tęstinumas dėl bendrų tikslų tiek Rytų, tiek Vakarų frontuose. Be Lenkijos paramos, kurią iki šiol visada turėjome, neįveiksime bendro priešo Rytuose ir negalėsime užtikrinti Ukrainos narystės Europos Sąjungoje ir NATO“, – komentuoja parlamentaras Ž. Pavilionis.

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Lenkijos sostinėje spalio 3–4 dienomis organizuojamas jubiliejinis forumas bus skirtas visiems transatlantinio saugumo aspektams, daugiausia dėmesio skiriant užsienio politikai, gynybai, energetikos ir demokratinio atsparumo klausimams.

 

Kasmet organizuojamas Varšuvos saugumo forumas yra viena svarbiausių ir didžiausių Europos diskusijų platformų, skirtų transatlantinio bendradarbiavimo temai, kurios dėmesio centre – valstybių bendro atsako į saugumo iššūkius klausimai, saugumo politika, ypatingą dėmesį skiriant Vidurio ir Rytų Europai. Renginys suburia apie 1500 dalyvių – parlamentarų, vyriausybių atstovų, politikų – iš 60 šalių: Europos Sąjungos ir NATO valstybių narių, taip pat šalių kandidačių ir partnerių.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-10-02 16:10
   Monika Kutkaitytė