Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

TV apžvalgoje „Seimo savaitė“: pakeitimai Švietimo įstatyme ir Rinkimų kodekse, palengvinimai kurortams

2023 m. spalio 2 d. „Seimo savaitėje“ matysite:

 

    ➤ Švietimo įstatyme Seimas įtvirtino mokyklų veiklos kriterijus.

    ➤ Siūloma leisti ugdymo įstaigoms ir policijai patikrinti mokinių daiktus ir spinteles be tėvų sutikimo: taip siekiama stabdyti cigarečių, narkotinių medžiagų plitimą.

    ➤ Kurortams planuojama leisti įrengti nuo centrų nutolusias automobilių stovėjimo aikšteles naudojant Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas.   

    ➤ Parlamentarai pritarė, kad būtų kreiptasi į Konstitucinį Teismą dėl Stambulo konvencijos atitikimo pagrindiniam Lietuvos įstatymui.

    ➤ Darbą pradėjo naujasis Seimo narys Matas Skamarakas.

    ➤ Svarstomos Rinkimų kodekso pataisos.

    ➤ Rugsėjo 23-iąją siūloma paskelbti ne tik Lietuvos žydų genocido atminimo diena, bet ir jų pasipriešinimo naciams atminimo diena.

    ➤ Europos kalbų dienai skirtame renginyje Seimo lankytojų centre dalyviai priminė, kad daugiakalbystė yra viena iš didžiausių Europos vertybių.

    ➤ Seimo bendruomenė dar kartą patvirtino, kad gali būti vieninga ir stipri komanda: trečius metus iš eilės ĖJIMO renginyje – tarp prizininkų.

   Naujausi pakeitimai - 2023-10-02 18:39
   Saulė Marija Gedrimaitė